Neler Yeni

hangi mouse padi almalıyım

resitall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
arda

bu 3 mouse pad arasın da kaldım hyper x olan modeli denedim hız olarak falan gayet güzel di fakat bir tık daha hızlı olsa da benim icin sorun olmaz ve daha kaliteli olursa cok daha iyi olur bazıları da bu klassgear mouse padlere cakma diyolardı türkiye de orjinali yok gibisinden bir kaç söylenti duydum yanlıs olabilir cok bilmiyorum ama %70 speed %30 kontrol gibi bir mouse pad arıyorum ve kaliteli olmasını istiyorum sizce hangisini almalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert Polat

bu 3 mouse pad arasın da kaldım hyper x olan modeli denedim hız olarak falan gayet güzel di fakat bir tık daha hızlı olsa da benim icin sorun olmaz ve daha kaliteli olursa cok daha iyi olur bazıları da bu klassgear mouse padlere cakma diyolardı türkiye de orjinali yok gibisinden bir kaç söylenti duydum yanlıs olabilir cok bilmiyorum ama %70 speed %30 kontrol gibi bir mouse pad arıyorum ve kaliteli olmasını istiyorum sizce hangisini almalıyım
Desenli olması zorunlu mu ona göre öneride buluncam

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert Polat

resitall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
steelseries severmisin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

severim begenmedigim marka yok ama bu attıklarım daha iyi degil mi klassgear mouse pade %70 speed %30 kontrol demislerdi bir kac foruma baktıgım da emin olmak icin actım ve kullandınız mı

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,758
İsim
ege erdem demirelli

KlasseGear longteng asiri iyi arkadasimda kullndim mukemmel birsey. IKEA lanespare kullanmadim ama cok oneriliyor. Simdi PORGE adinda bir marka kullaniyorum gayet memnunum sadece beyaz ve siyah renkli yerleri biraz soluk onun disindaki renkler canli

resitall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
KlasseGear longteng asiri iyi arkadasimda kullndim mukemmel birsey. IKEA lanespare kullanmadim ama cok oneriliyor. Simdi PORGE adinda bir marka kullaniyorum gayet memnunum sadece beyaz ve siyah renkli yerleri biraz soluk onun disindaki renkler canli
peki bu orjinal midir attıgım ve nasıl bir mouse pad speed mi nasıl yani hem speed olmasını istiyorm hem de kontrol hybird gibi degil ama %70 speed %30 kontrol

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,758
İsim
ege erdem demirelli
peki bu orjinal midir attıgım ve nasıl bir mouse pad speed mi nasıl yani hem speed olmasını istiyorm hem de kontrol hybird gibi degil ama %70 speed %30 kontrol
Evet orjinal. speed-kontrol hakkinda bilgim yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,513
Üyeler
143,664
Son üye
Senturk
Top Bottom