Neler Yeni

Hangi soğutucuyu almalıyım? (R5 7500f ya da R5 7600)

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam Peerles Assasin Sıvı Soğutuculardan daha mı iyi?
4000 liradan düşük fiyatlı neredeyse tüm sıvı soğutmalardan iyidir. kule tipi soğutucular neredeyse tüm 240mm sıvı soğutucdan iyi. hatta 360mm olanlardan bile daha iyi (çoğunda)

Tokia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet Şahin
Phantom Spirit veya Peerless assain yeterli olur
Hocam siz yeterli olur deyince bir şey demek istedim. Yeterli olur sanki ucuz olduğu için seçmişsiniz gibi geliyor da bu bütçe bir daha elime geçmeyeceği için aralarından en iyisini önermeniz daha iyi olur. Tabi zorlama gibi olmasın bilmediğimden diyorum Peerles Assasin diyorsanız Peerles Assasin.

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam siz yeterli olur deyince bir şey demek istedim. Yeterli olur sanki ucuz olduğu için seçmişsiniz gibi geliyor da bu bütçe bir daha elime geçmeyeceği için aralarından en iyisini önermeniz daha iyi olur. Tabi zorlama gibi olmasın bilmediğimden diyorum Peerles Assasin diyorsanız Peerles Assasin.
Yok bu soğutucular 7800x3d'yi bile soğutuyor 7500f'te zorlanmadan soğuturlar gayet güzeller. Şöyle bir örnek vereyim piyasanın en iyi sıvı soğutmalarından birisi ARCTIC Liquid Freezer'dır ve Phantom spirit ARCTIC 280mm sıvı soğutmasından daha başarılı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok bu soğutucular 7800x3d'yi bile soğutuyor 7500f'te zorlanmadan soğuturlar gayet güzeller. Şöyle bir örnek vereyim piyasanın en iyi sıvı soğutmalarından birisi ARCTIC Liquid Freezer'dır ve Phantom spirit ARCTIC 280mm sıvı soğutmasından daha başarılı

Son düzenleme:

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Volkan
Yok değiştiremezsin ama bu olay 100 kişiden 5 kişiye anca denk geliyor
Banada mı denk geldi ki intel arc varken yük testi yapmıştım 91 dereceydi oyunlarda 65 bazen 78 oluyordu anlık phantom spirit ile şuan arc ı söktüm oyunlarda 51 geçmiyor ama yüke sokmadım sokayım bir akşam

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Ali
Hocam thermalright horizon 360mm sıvı al geç 2800 gibi bi fiyatı var şuan

Tokia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru