Neler Yeni

Hangisini almalıyım?

Usual1y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Toprak Yüksel
Bütçe
6000
Hangi rami almalıyım uzun süre sıkıntı çıkarmayacak şekilde? Ya da farklı öneri verebilirseniz sevinirim =)

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,738
İsim
Mehmet Aslan
Hangi rami almalıyım uzun süre sıkıntı çıkarmayacak şekilde? Ya da farklı öneri verebilirseniz sevinirim =)
corsair al geç , patriot un o modelini 8200 mhz de hangi anakart çalıştıracak :kekw:

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,738
İsim
Mehmet Aslan
Msin 7800 destekleyen anakartı almayı düşünüyorum o yüzden eklemiştim hocam.
o kadar anakart bütçen varsa alabilirsin tabi sorun yok , onu yokmuş gibi saydım 3 ü arasında en mantıklısı corsair.

Usual1y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Toprak Yüksel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o kadar anakart bütçen varsa alabilirsin tabi sorun yok , onu yokmuş gibi saydım 3 ü arasında en mantıklısı corsair.
Patriot markası sıkıntılı çıkarır mı hocam çok bilmiyorum markayı da. Genelde corsair, gskill, kingston, xpg yi övüyorlar forumlarda

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ömer Gedik
Patriot markası sıkıntılı çıkarır mı hocam çok bilmiyorum markayı da. Genelde corsair, gskill, kingston, xpg yi övüyorlar forumlarda
Benim bildiğime göre OC ayarlaması yapılmıyor. Onun dışında problemli bir marka değil.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,738
İsim
Mehmet Aslan
hiç kullanmadım bilgim yok maalesef.

Usual1y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Toprak Yüksel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim bildiğime göre OC ayarlaması yapılmıyor. Onun dışında problemli bir marka değil.
8200 veriyorsa eğer zaten oc gerek kalmaz herhalde =)
Açıkçası fiyatı uygun gibi geliyor bana kalitesinde sıkıntı yoksa alınabilir o zaman

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,738
İsim
Mehmet Aslan
size sanki geçen sistem önermiştim yanlış hatırlamıyorsam :D Ne yaptınız ?

Usual1y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Toprak Yüksel
size sanki geçen sistem önermiştim yanlış hatırlamıyorsam :D Ne yaptınız ?
Evet hocam . Hazır sistemlere yanaşasım gelmiyor hocam valla =) Daha önce pc de toplamadım ama baya bir video izledim bakalım hayırlısı artık

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,738
İsim
Mehmet Aslan
Evet hocam . Hazır sistemlere yanaşasım gelmiyor hocam valla =) Daha önce pc de toplamadım ama baya bir video izledim bakalım hayırlısı artık
Anladım hocam , hiç toplamadığınızdan dolayı sizin için oldukça çetrefilli bir süreç olacak :D Hazır sistem almanız daha doğru olurdu bence.

Usual1y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Toprak Yüksel
Anladım hocam , hiç toplamadığınızdan dolayı sizin için oldukça çetrefilli bir süreç olacak :D Hazır sistem almanız daha doğru olurdu bence.
Orası öyle hocam haklısınız da hazır sistemlerde kaliteye güvenemiyorum. Açıkçası biraz heyecan da arıyorum 😅

Top Bottom