Neler Yeni

Harici USB HDD takınca sistem donuyor

Typok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Agah Faruk Küçük
Elimde bir tane harici 1TB USB HDD var genelde oyun yüklemek için kullanıyorum ancak içerisinde resim, video vb. önemli verilerim var. Geleyim soruna, her zaman olduğu gibi yine bir takım oyunlar yükledim içerisinde Battlefield 1 (steam), RDR 2 (steam), AC Valhalla (ubisoft), Gta 5 (steam), A Plague Tale: Requiem (xbox gamepass) ve Sea of Thieves (xbox gamepass) bulunuyordu, yani anlayacağınız başka dosyalarla beraber baya bir alan doldurmuştum sadece 60 gb boş alan kalmıştı. En son gta 5 i de yüklediğim gün sorun yoktu gayet iyi çalışıyordu ama o günün akşamı bir şey oldu USB'yi taktım ama usb ye girmeye çalıştığım anda PC dondu, windows dondu ve "Microsoft Windows Yanıt Vermiyor" diye bir hata aldım. Sonrasında elimde başka bir PC vardı ona da taktığımda yine Windows donuyordu, son olarak televizyona taktım ve TV kendini kapatıp açıyordu. Bu sayede sorunun USB HDD de olduğunu öğrendim. Şu zamana kadar gerek PC ye gerek USB HDD hiç crack oyun hatta türkçe yama bile kurup yüklemedim yani virüs girmesine imkan yok. Xbox Game Pass'in bu sorunu yaşattığını düşünüyorum. USB ye girebilsem tüm oyun dosyalarını xbox vb. hepsini sileceğim ama giremiyorum. İçerisinde önemli resim, video vb. veriler var bunları nasıl kurtarabilirim veya bu dosyaları bulut depolama'ya aktarıp kurtarabilirmiyim son çare olarak bunu düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,902
Üyeler
148,175
Son üye
mmo23
Top Bottom