Neler Yeni

Xbox series s alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Google var mı bilmiyorum fakat Tarayıcı var tabii ki.
Xbox gamepadin de de titreşim var fakat triggerında ki hissiyat nasıl onda titreşim vs. var mı bilmiyorum.
Hocam kusura bakmayın, sizi birar meşgul etmiş olabilirim mesajlarla ama Minecraft, CS 1.6 oynayabildiğim düşük sistemli laptop'um var. Laptop'tan oynarken zevk aldığım ETS 2 (Geforce Now üzerinden) ve minecraft gibi oyunlar. Demek istediğim yeni çıkan oyunların bağımlısı değilim pek ve YT'den yayıncıları izleyip bazende ETS oynayarak vakit geçiriyordum. Hem benim içinde değişiklik olsun diye konsol almayı düşünüyorum. Sizce hata mı yapıyorum? PC başında 2 saatten fazla otursam belime ağrılar giriyor ama telefondan yaslanarak oyun oynayınca ağrı olmuyor. Bu mantıkla yaslana yaslana büyük ekranda konsol keyfi yapmak istiyorum. Hep GTA 5 ve Forza Horizon 5 gibi oyunlar oynamak istemişimdir. Sizce PS 5 almakla pişman olur muyum?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,222
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Hocam kusura bakmayın, sizi birar meşgul etmiş olabilirim mesajlarla ama Minecraft, CS 1.6 oynayabildiğim düşük sistemli laptop'um var. Laptop'tan oynarken zevk aldığım ETS 2 (Geforce Now üzerinden) ve minecraft gibi oyunlar. Demek istediğim yeni çıkan oyunların bağımlısı değilim pek ve YT'den yayıncıları izleyip bazende ETS oynayarak vakit geçiriyordum. Hem benim içinde değişiklik olsun diye konsol almayı düşünüyorum. Sizce hata mı yapıyorum? PC başında 2 saatten fazla otursam belime ağrılar giriyor ama telefondan yaslanarak oyun oynayınca ağrı olmuyor. Bu mantıkla yaslana yaslana büyük ekranda konsol keyfi yapmak istiyorum. Hep GTA 5 ve Forza Horizon 5 gibi oyunlar oynamak istemişimdir. Sizce PS 5 almakla pişman olur muyum?
PS5 almakla pişman olmazsınız fakat dediğimin arkasındayım, Kasa alıp TV ye takıp, kablosuz ekipmanlarla pc de yapabileceğiniz işleri yapıp canınız çektiğinde de konsolu bluetooth aparatıyla pc ye bağlayıp hem forza hem gta 5 hem pc ye gelen PS oyunlarını oynarsınız hocam.
Yeni çıkan oyunların bağımlısı değilim dediğiniz için söylüyorum; ps alırsanız mecbur excluisive oyunlara itecek sizi, Xbox alırsanız da bir süre sonra sıkılırsınız diye tahmin ediyorum çünkü sosyal medya falan da kullanmak istiyorum demiştiniz. Fakat benim dediğim gibi yaparsanız 3 ünü bir araya getirmiş gibi olursunuz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Oku bunu ona göre karar ver bir daha PS5 almak gibi bir şansın yok çünkü Series X dediğin konsolu 22.000 TL alırsın PS4 PRO dan ucuza verirsin bunları sana kimse söylemez ama piyasa da ki durum bu Xbox alınca yarı fiyata da satacağını bilmelisin çünkü kimsenin tercih ettiği bir konsol değil Series X aldın diyelim geri PS5 almak istedin takas yapmak istiyorsun üst 9000-10.000 TL vermek zorundasın Series X veya Series S fark etmez bu konsolların özel oyunu yok Game Pass artık bir artı değil PS tarında PS Plus Deluxe var ve çok daha iyi Xbox Series X|S'in oyunlardaki rezalet performansını söylemiyorum Series X in her oyunda PS5 den daha kötü performans da çalışacağını bilmelisiniz zaten Series S cihazı hak getire oyunlar PS3 çözünürlüğünde 720p 900p çalışıyor oyunlar da VRAM hatası veriyor bir kaç yıl anca ömrü var oyun geliştiricileri Series S konsoluna oyun yapmanın inanılmaz zor olduğunu oyun geliştirmek istemediklerini belirtiyorlar PS4 Slim veya PS4 PRO almanız her iki Xbox konsolu almanızdan daha mantıklı şu an en azından 2022 sonuna kadar çıkan God of War Ragnarök de dahil çok kaliteli özel oyunları oynayacaksın PS Plus Deluxe kütüphanesinde zaten Sony'nin bu zamana kadar yaptığı tüm özel oyunlar var her ay 3 tane verdiği oyun da cabası daha detaylı bilgilenmek istiyorsanız da Xbox Konsolları Neden Alınmaz konumu okuyun.
Yazdıklarınız için teşekkürler. PS 5 ilk tercihimdir artık. İkinci el garantili faturalı PS 5 almak sizce mantıklı mıdır? Yoksa daha fazla çalışarak Sıfır mı almalıyım sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
İkinci el değil Sahibinden konsol satıcılarından sıfır kapalı kutu CFİ-1216A almanızı öneriyorum hem çok güvenli hem çok uygun fiyatlar ben de bu şekilde aldım PS5 cihazımı.

ÖRNEK MAĞAZA:https://www.sahibinden.com/ilan/iki...16-a-son-surum-gameteknoloji-1081596764/detay
siz istediğiniz mağazadan alabilirsiniz.
Alıntıyı görüntüle
Dikkat etmeniz gereken Kurumsal hesap olması.
Hocam, bahsettiğiniz CFİ-1216A koduyla yurtdışından getirilmiş kapalı kutu PS 5 buldum. Yurtdışı olması oyunlarda kısıtlama veya hata gibi durumlar olur mu? Örneğin: "Bu oyun yaşadığınız ülkede kısıtlıdır" vs vs hatalar olur mu?

Tilsch

80+ Bronze
@Yunus274 series x i verecek ustune 9k verip alacak de mi ps5 i?Az ufak sallarsin bol keseden sallama
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam, bahsettiğiniz CFİ-1216A koduyla yurtdışından getirilmiş kapalı kutu PS 5 buldum. Yurtdışı olması oyunlarda kısıtlama veya hata gibi durumlar olur mu? Örneğin: "Bu oyun yaşadığınız ülkede kısıtlıdır" vs vs hatalar olur mu?
Alacaksan bu adamdan(@Yunus274) tavsiye alma bu adam konsol konusunda objektif bir tutum sergilemiyor başkalarına sıtmanı tercih ederim.Konsolun pazar fiyatını bile yanlış söylüyor.Bir urun sen aldıktan sonra yarı fiyatına düşebilir mi?Sana xbox al demiyorum oynamak istediğim oyunlara ve cihazın performansına bak oynayacak olan sensin sonuçta bu iyi dedi diye onu alma.Zaten konsollar çıktığından beri pek de yeni nesil oyun çıkmadı bunu bilmeni isterim.

prmdmnn

80+ Bronze
Alacaksan bu adamdan(@Yunus274) tavsiye alma bu adam konsol konusunda objektif bir tutum sergilemiyor başkalarına sıtmanı tercih ederim.Konsolun pazar fiyatını bile yanlış söylüyor.Bir urun sen aldıktan sonra yarı fiyatına düşebilir mi?Sana xbox al demiyorum oynamak istediğim oyunlara ve cihazın performansına bak oynayacak olan sensin sonuçta bu iyi dedi diye onu alma.Zaten konsollar çıktığından beri pek de yeni nesil oyun çıkmadı bunu bilmeni isterim.
Niye ki? Tavsiye edebilir ama tavsiyeye uyup uymaması kendisine kalmış. Series X yerine PS5 almak daha mantıklı geliyor bana bir de. Ha, yalnızca yeni nesil oyunlardan ibaret değil ki. PlayStation Plus'ta baktığımda güzel oyunlar gördüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,504
İsim
Diyarhan
PC kullanmak belimde ağrılar yapıyor. O yüzden yaslana yaslana kullanmak istiyordum konsolu.
Konsolu kol ile kullanıyorsun aynısı pc de de oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En basiti film izlemek istedin girdin kaçak siteden uzanarak izledin konsollar bunu barındırmıyor.

Top Bottom