Neler Yeni

Xbox series s alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Series S düşük bir konsol değil fakat tabii ki xbox almayı ben de mantıklı bulmuyorum.
Playstation da bilgisayarın varsa yanına alınabilir, yoksa onun da ağım şahım bir + sı yok. Çok seyahat etmem derse 12-13k ya mis gibi hazır sistemler var, gezerim derse de indirimlerle 15 civarına 3050 li laptoplar düşüyor.
RevenKalr hocam, 3050'li laptop'un 2K ve 4K performansının Series S'ten iyi olacağını pek düşünmüyorum. Ayrıca PC kullanmak belime ağrılar yapıyor. Oyun konsolunda yaslana yaslana oynamak daha makul geliyor.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,212
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Xbox series S tercih etme sebebim Google, netflix, YouTube, instagram ve Microsoft World gibi uygulamaları kullanabilmek. Sadece oyundan ibaret değilde, PC'deki gibi diğer türlü de kullanabilmek kısacası. Playstation 5'te gördüğüm kadarıyla bu özelliklerden bazıları yok. Sizce hangisini almalıyım? Sadece oyun oynamak dışında da, kullanabileceğim başka konsol varmı?

Xbox series s'in x ve ps5 ile karşılaştırılma videolarına, kullanılabilir ve orta segment bir cihaz olduğunu düşünmüştüm. Sizce ne almalıyım?
PC önermeyiniz lütfen.
PC tarzı bir konsol istiyorsan steam deck falan var, Steam deck direkt windows değil fakat bir şekilde halloluyor tabii ki. Emin ol bir konsolu pc gibi kullanmak için alıyorsan üzüleceksin.
Fakat mantıklı sebeplerden bağımsız iki konsol arasında seçim yapılacak olursa xbox değil de kesinlikle playstation tercih ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Madem Xbox alacaksın, Series X al.
Series X ile PS 5'in fiyatları birbirine yakın gibi. Sizce hangisini almak daha mantıklı olur? Sadece oyundan ziyade Google, youtube, netflix ve sosyal medya uygulamalarını vesayre de kullanabileceğim konsol arıyorum.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,212
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
RevenKalr hocam, 3050'li laptop'un 2K ve 4K performansının Series S'ten iyi olacağını pek düşünmüyorum. Ayrıca PC kullanmak belime ağrılar yapıyor. Oyun konsolunda yaslana yaslana oynamak daha makul geliyor.
Alacağın laptopun ekranı 1080p den yüksek olmayacak zaten ki amacın bilgisayar gibi kullanmakmış dediğine göre. Fakat bilgisayar istemiyorsan ps al düzgün oyun oynarsın en azından.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Pc al gitsin. Xbox ın ps5 e göre avantajı xbox onu da her platformda kullanıyorsun. 12100F 5500 x 6650xt li kasa al her platform a hakim ol.
PC kullanmak belimde ağrılar yapıyor. O yüzden yaslana yaslana kullanmak istiyordum konsolu.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,212
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
PC kullanmak belimde ağrılar yapıyor. O yüzden yaslana yaslana kullanmak istiyordum konsolu.
PC yi de tv ye takıp kablosuz ekipmanlarla kullanabiliyorsun :peepokalp:
Hem de oyun, uygulama, sosyal medya hiç birinin sıkıntısını çekmezsin Fakat anladığım kadarıyla pc almayacaksın.
En azından Playstation al keyfine bak.

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
abdulkadir bayram
Series X ile PS 5'in fiyatları birbirine yakın gibi. Sizce hangisini almak daha mantıklı olur? Sadece oyundan ziyade Google, youtube, netflix ve sosyal medya uygulamalarını vesayre de kullanabileceğim konsol arıyorum.
Hocam net bir şekilde söylüyorum Ps5 alın ikisi arasında kaldıysanız tarayıcı, netflix, youtube gibi şeylerin hepsini kullanabilirsiniz ve instagram gibi bir uygulamayıda bir süre sonra konsoldan kullanmayı bırakırsınız zaten o yüzden gerek yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Alacağın laptopun ekranı 1080p den yüksek olmayacak zaten ki amacın bilgisayar gibi kullanmakmış dediğine göre. Fakat bilgisayar istemiyorsan ps al düzgün oyun oynarsın en azından.
Hocam Allah'ın izniyle 2 ay sonra almayı düşünüyorum da, PS 5'te ki gamepad titreşimi Xbox'ta da varmı? Ayrıca PS 5'te Google varmı?

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
abdulkadir bayram

prmdmnn

80+ Bronze
Benim gibi sıfır alarak 9000₺ civarına alabilirseniz (ki çok zor ihtimal) alınabilir ama şu anki fiyatıyla alınabilir olduğunu düşünmüyorum. Eğer SX alınacaksa ben PS5 alırdım.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
O işleri PS5 de yapıyor. PS4 ile korsan dizi sitelerinde bile takılmışlığım var 😀

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,212
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Hocam Allah'ın izniyle 2 ay sonra almayı düşünüyorum da, PS 5'te ki gamepad titreşimi Xbox'ta da varmı? Ayrıca PS 5'te Google varmı?
Google var mı bilmiyorum fakat Tarayıcı var tabii ki.
Xbox gamepadin de de titreşim var fakat triggerında ki hissiyat nasıl onda titreşim vs. var mı bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,433
Üyeler
153,558
Son üye
atsizdoki
Top Bottom