Neler Yeni

hat değerlerim iyi internetim kötü

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,889
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
interleaved ve fast path modunu sordum bir bilgileri yok.
Klasik TT
VDSL geçişinin 2-15 gün alabileceğinden yaşadığım sorunun bundan kaynaklanabileceğinden bahsettiler böyle bir şey var mıdır, 15 gün beklemeli miyim?
Pek yok ama beklemeye değer.
türk telekom altyapıda sıkıntı olmadığını söylüyor bu ankastreden modeme gelen kabloda bir sıkıntı olduğunu mu gösterir?
Olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Cemil Can YILDIZ
İnterleaved mod bu. Vdsl testlerini tam bitirmemişler gibi.
Bugün evden çıkarken bu internet kutularına bakan TT ekibini yakaladım. Özellikle bu mesajınız aklıma geldi VDSL testlerinin bitip bitmediğini sordum, tüm testlerin bittiğini söylediler. Sorunumla ilgili hiç yardımcı olma tarafında değillerdi müşteri temsilcisini arayın arıza kaydı açın dediler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normalde yeterli bir cihaz ancak neden değerleri okuyamadığını anlayamadım.
Dediğim gibi en iyisi 444 0 375'i arayarak arıza kaydı açın. Gelip baksınlar. Kopma sorunu olarak belirtin, bahaneleri olmaz.
Arıza kaydı açmıştım sonuçlarını söylemek için aramadılar bile. Bugün tekrar şikayet etmek için aradığımda müşteri temsilcisi söyledi ankastreyle (sanırım ankastreden eve gelen kablo) ilgili bir problem olduğunu belirtmişler. Daha önce de bunu söylemişlerdi eve elektrikçi getirdim 2-3 defa dışarıdan kablo bile çekmiştik o zamanki sorunum farklıydı ama hala devam etmişti. VDSL testlerini bitirmişler altyapılarına laf ettirmiyorlar hat gecikme değerim sabit bir şekilde 20.0ms olarak gözüküyor(indirme) hala ping oldukça yüksek. Hız testlerinde 29-36ms alıyorum. Napmalıyım?

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,007
Üyeler
149,304
Son üye
Halidomanyak
Top Bottom