Neler Yeni

Havit gamenote h200p 879TL

HelpmeBabe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Furkan
Şuan kulagımda gayet memnunum sadece 3 4 saat aralıksız takarsan sıkıyor. ışıkları kontrol edilmiyor. ses kalitesi iyi

kentexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ali Can seçkin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mert bayantemur incelemişti f/p olarak iyi bence bende rampage drop plus 1300 TL bütçen varsa al kaçırma öneririm
Rampage kullanmak istemiyorum bıktım markadan farklı bu fiyatta öneriniz bütçe 900 1500 falan

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,057
İsim
Mehmet Aslan
kullanıyorum çok memnunum pedleri aşırı yumuşak ağrı yapmıyor çok sevdim (16 saat pc başında kaldığım dahi oluyor). Gamepower fujin ile arasında kalmıştım çok fazla dip ses sorunu yaşayan var bütün gamepower kulaklıklarda ondada yazanlar olmuş demekki bütün modellerde kronik, sonra 900 tl ye bunu aldım ve sıfır dip ses muhteşem mikrofonu sorunsuz. Arkadaşımın gamepower kulaklık ile yaşadıklarını gördükten sonra iyiki bunu almışım dedim, mikrofonunda o kadar aşırı fazla cızırtı vardıki arkadaşımın sesini duyamıyordum.

kentexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ali Can seçkin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kullanıyorum çok memnunum pedleri aşırı yumuşak ağrı yapmıyor çok sevdim (16 saat pc başında kaldığım dahi oluyor). Gamepower fujin ile arasında kalmıştım çok fazla dip ses sorunu yaşayan var bütün gamepower kulaklıklarda bundada yazanlar olmuş demekki bütün modellerde kronik, sonra 900 TL ye bunu aldım ve sıfır dip ses muhteşem mikrofonu sorununsuz. Arkadaşımın gamepower kulaklık ile yaşadıklarını gördükten sonra iyiki bunu almışım dedim, mikrofonunda o kadar aşırı fazla cızırtı vardıki arkadaşımın sesini duyamıyordum.
Bunu alıyorum ben ozaman kanki çok güzel bir yoruumdu 🤩

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,057
İsim
Mehmet Aslan
Bunu alıyorum ben ozaman kanki çok güzel bir yoruumdu 🤩
rica ederim şunuda belirteyim rbg konusunda sadece kontrolcüsünde tanımlı olan modları kullanabilrisin ve mikrofonun açık veya kapalı olduğunu belirten bir ışık yok konuşma uygulamasında girip ses gidiyormu diye sorman gerek. 2 tane inceleme videosu bırakıyorum senin için :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kırılma daha çok kullanıma bağlı değilmi ?
hakan abinin videosuna bak ürün sağlam mı değil mi anlarsın :kekw:

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
rica ederim şunuda belirteyim rbg konusunda sadece kontrolcüsünde tanımlı olan modları kullanabilrisin ve mikrofonun açık veya kapalı olduğunu belirten bir ışık yok konuşma uygulamasında girip ses gidiyormu diye sorman gerek. 2 tane inceleme videosu bırakıyorum senin için :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

hakan abinin videosuna bak ürün sağlam mı değil mi anlarsın :kekw:
Hocam bu arkadaşlar inceleme değil reklam yapıyorlar, hangi videosundaki ürünü izlerseniz izleyin dünyanın en fp ürünü oluyorlar.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,057
İsim
Mehmet Aslan
Hocam bu arkadaşlar inceleme değil reklam yapıyorlar, hangi videosundaki ürünü izlerseniz izleyin dünyanın en fp ürünü oluyorlar.
farklı kanallardan izlesin hocam bir sürü kanalda incelemesi var

kentexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ali Can seçkin
Aldım aldım nays ile 🤫
Screenshot_20231226-180329.png

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
Kırılma daha çok kullanıma bağlı değilmi ?
hayır ben kulağıma takarken ikiye ayrıldı kulaklık servis de beni hatalı buldu bunun hakkında bir konu açmıştım forumda profilimde görebilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,282
Üyeler
156,590
Son üye
Xalionis
Top Bottom