Neler Yeni

🔥İndirim HAWK Fab V4 4.599 TL!

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
zeck
Merhabalar,
HAWK'ın sitesinde 5.499 TL olan koltuk incehesapta indirimde şuan. Bir sıkıntı çıkar mı bilmiyorum ama güzel indirim olmuş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Burak MERCAN
Ben kullanıyorum, 1 yıla yakın oldu alalı, bugüne kadar sorun çıkarmadı ben memnunum.
Kol kısımları çok sağlam hissettirmiyor, mesela elim çarpsa oynuyor 3d hareket muhabbetine ama nadiren gerçekleşen bir olay.
Oturma pozisyonu, bel desteği bence iyi, kavraması fena değik, yatar pozisyonda bir şeyler izlemek için konfor anlamında çok iyi. Boy 1.83, kilo 120.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
YILDIRIM
1200 tl ye almıştım hey gidi hey

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
1 aydır Hepsiburada üzerinde 4.599 zaten.
Koltuğu 1 haftadır kullanıyorum asla yormuyor fakat kol dayama yerleri ezilebiliyor. Bunu önlemek için Hawk sitesinde kol pedleri var bundan almanızı öneririm.
Satış sonrası aşırı derecede ilgililer. Mekanizma arızalı çıktı kol takımı hafif çizikli geldi hemen kargoyla yenisini yolladılar.

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
zeck
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 aydır Hepsiburada üzerinde 4.599 zaten.
Koltuğu 1 haftadır kullanıyorum asla yormuyor fakat kol dayama yerleri ezilebiliyor. Bunu önlemek için Hawk sitesinde kol pedleri var bundan almanızı öneririm.
Satış sonrası aşırı derecede ilgililer. Mekanizma arızalı çıktı kol takımı hafif çizikli geldi hemen kargoyla yenisini yolladılar.
Hepsiburada üzerinden mi aldınız yoksa HAWK'ın kendi sitesinden mi?

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
Alınır mı peki?
4k ve üstüne başka alternatifler araştırırdım şahsen. Ben kullanıyorum zamanında 3k'ya almıştım. Verdiğim fiyata göre memnunum ama 4-5k verseydim keşke vermeseydim biraz daha araştırsaydım derdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Batuhan Sayılgan
arkadaslar koltuktan anlayan var mi. benim makat bölgesi büyük koltuk genisligi 40-50 olanlar bana olmuyo. geniş bi öneri yaparsanız bakiyim

Top Bottom