Neler Yeni

Hayatı boşa yaşıyormuşum gibi hissediyorum.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Selam arkadaşlar. Hayatı boşa yaşıyormuşum gibi hissediyorum. Her gün evdeyim hiçbir şey yapmıyorum. 9. ve 10. sınıfın konularını unuttum ne yapacağımı bilmiyorum. Hiçbir şeyden zevk almıyorum. Ormanlar yanıyor her yer kötü durumda ama hiç üzülmüyorum. Sadece 3 tane arkadaşım var. Sanki hayatta değilmişim gibi hissediyorum. Ölsem de çok bir şey değişmeyecek gibi hissediyorum. Ne yapabilirim nasıl kurtulabilirim?
garip gelebilir ama dini olarak dinine bağlanabilirsin.
Bu seni hem dini olarak ruhani olarak oyalar hem de hayırlı bir iş olur.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Gelecekte Ne Yapıcam Al Sana Çözülemeyen Soru Sokaklaramı Düşücem Orta Halli'mi Olucam İyi Biryeremi Gelicem Belirsizlik için'de Her Şey.

Selam arkadaşlar. Hayatı boşa yaşıyormuşum gibi hissediyorum. Her gün evdeyim hiçbir şey yapmıyorum. 9. ve 10. sınıfın konularını unuttum ne yapacağımı bilmiyorum. Hiçbir şeyden zevk almıyorum. Ormanlar yanıyor her yer kötü durumda ama hiç üzülmüyorum. Sadece 3 tane arkadaşım var. Sanki hayatta değilmişim gibi hissediyorum. Ölsem de çok bir şey değişmeyecek gibi hissediyorum. Ne yapabilirim nasıl kurtulabilirim?
Anime izliyorsan boşa yaşıyorsundur var mı başka sorun?

Squex

80+ Silver
11 geçiyorum bende de aynı sorun var
hiçbir şey yapasım yok, tyt çalışmam lazım biliyorum ama hiç yapasım yok bir tek mat bitirdim diğer derslerden hiçbir şey bilmiyorum ama çalışmak da istemiyorum.
Dışarı çıkmak istediğimde gitcek bir yer yok normalde her yaz boğaz turu yapardım kendim. şimdi bir gittim boğaz turu 150 200 lira olmuş gittim geri döndüm eminönünden
böyle puf diye yok olasım var
gençlik bitik tşk türkiyem

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,908
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Çoğu kişi öyle.

PinsizAMD

80+ Bronze
Türkiye'ye hoş geldiniz. Burası gençlerin hayallerini, umutlarını yok etme ülkesidir.

Yabancı dil öğrenip, yurtdışına gideceksin. Başka bir çözüm pek göremiyorum. Bu ülkede bir şey olman zor çünkü baştakilerden yana olursan sana imkan sağlıyorlar. Diğer türlü bir hiçsin.
ceza malum kişiye geçirmiş!

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Evdesin ve hiçbir şey yapmıyorsun sonra zamanım yok diyorsun boş takılıyorsun işte.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Sen Türk gencisin bunları yaşamayan Türk genci Türk genci değildir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
983,578
Üyeler
155,588
Son üye
tybyt65872
Top Bottom