Neler Yeni

Hayırlı Olsuna Geldik Technopat Sosyal'den

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

koykx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
.
Instagram
https://www.instagram.com/thekoykx/?hl=tr
Twitter
Koykxv2
Sende olmadı diye bir başkasında olmayacağı anlamına gelmiyor. Bu işlerden anlayan birisine aynı paraya Gamepower PSU'mu Seasonic PSU'mu diye sor.
e o zaman bu olay Seasonic içinde geçerli sende bir şey olmadı diye başkasındada olmıycak diye bir şey yok,

fkuufknfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Unknown
Merhabalar ben de Technopat'dan geldim.
Ek olarak yorumları okurken Technopat'da küfür edenler vs. var yazanlar gördüm, benim şansıma mıdır bilmem hiç denk gelmedi. Bazı sinir bozanlar vardı ama baya nadirdi neden bilmiyorum...
Bana bir forum yetiyor zaten ben şimdilik buraya taşındım beğenmezsem geriye dönerim (ihtimal vermiyorum ama).

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,246
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Dün yine aynı şeyi söyledim çok bildiğiniz bir konu değilse iddialı konuşmayın diye...

Senatör

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Cihan Dikkaya
Twitter
cihandikkaya
Facebook
cihandikkaya
Dün yine aynı şeyi söyledim çok bildiğiniz bir konu değilse iddialı konuşmayın diye...
Sorunda bu zaten 2 gündür forumu izliyorum,her konuya herkes ciddi ciddi yorumlar yazıyor,herkes herşeyi ne kadar iyi biliyor.
Bu böyle olmamalı,bir konu açılıyor fakat 20 değişik yorum,ben dışardan bir misafir kullanıcı olsam neye bakacağımı şaşırırım,bence bu yorum olayları takip edilmesi gerekebilir.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Sende olmadı diye bir başkasında olmayacağı anlamına gelmiyor. Bu işlerden anlayan birisine aynı paraya Gamepower PSU'mu Seasonic PSU'mu diye sor.
PSU'lar hakkında bir bilgin yok Seasonic Dünya'nın en iyi PSU üreticilerindendir ama ve ezberci arkadaşlar sadece bu markayı ezberlediğinden ötürü birine üstünlük sağlamak istediğinde "o mu daha iyi yoksa Seasonic mi" diye laf yolluyor karşı tarafa hep bunlarla DADG'de karşılaştım. Seasonic ile Cooler Master bile kıyaslanamazken F/P bir markanın neyini kıyaslarsın akıl tutulması resmen ve belliki Seasonic'in fiyatlarından da haberin yok. PSU'lar hakkında bir bilgin olduğunu düşünmüyorum gel bana sor sana ağzının suyunun aktığı PSU markalarının hangi Çin'li PSU üreticisine etiket bastırdığını göstereyim. Saçma sapan fikirlerini kendine sakla. Ne biliyorsunda buraya gelmiş insanlara neyi dikta etmeye çalışıyorsun.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Steve Smith
Bir dakika. Seasonic markasının PSU'larını kalitesiz mi sanıyorsunuz? PSU'ları 10 yıl garantili, milyonlarca aboneli kanallara sponsor oluyorlar ve Game Power ile bir mi tutuyorsunuz. ? Ayrıca çok farklı dizaynları var, hatta fansız PSU bu markadan çıktı diye biliyorum. Ayrıca şöyle bir PSU'su daha var.
Adamlar bildiğiniz PSU marketini yönetiyor, forumda giriş seviyesi PSU'larının eksileri söyleniyor diye direkt tüm marka kalitesiz oluyor. Game Power ile aynı safhaya koyulacak kadarda bilgisiz olunmaz ama.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bir dakika. Seasonic markasının PSU'larını kalitesiz mi sanıyorsunuz? PSU'ları 10 yıl garantili, milyonlarca aboneli kanallara sponsor oluyorlar ve Game Power ile bir mi tutuyorsunuz. ? Ayrıca çok farklı dizaynları var, hatta fansız PSU bu markadan çıktı diye biliyorum. Ayrıca şöyle bir PSU'su daha var.
Adamlar bildiğiniz PSU marketini yönetiyor, forumda giriş seviyesi PSU'larının eksileri söyleniyor diye direkt tüm marka kalitesiz oluyor. Game Power ile aynı safhaya koyulacak kadarda bilgisiz olunmaz ama.
Dostum senin okuduğunu anlamada sorunların mı var? Yoksa bu yorumun bir kamera şakası mı?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,246
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Ben Seasonic kalitesiz ya da Gamepower ile denktir gibi hiçbir ibare göremedim :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Steve Smith
Dostum senin okuduğunu anlamada sorunların mı var? Yoksa bu yorumun bir kamera şakası mı?
Hocam sizin alıntıladığınız mesajı yazan kişiye yazdım yorumumu. O yorumuda yanlış anlamışım galiba.
Edit: Yorumu saphary reis yazmış ya keşke ilk baştan görseydim birkaç kere okuyup tam anlardım yorumu. ?

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,699
Üyeler
156,653
Son üye
luther16