Neler Yeni

HEPSİBURADA İADE REZİLLİGİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Turker
Merhaba arkadaşlar ben 15 eylülde hepsiburada uzerinden 308 TL'ye GAMEPOWER OGRE RGB RED isimli bir klavye aldim 17 eylulde elime ulasti 1 gun kullandim ve klavyeyi begenmedim 18 eylul tarihinde iade talebi olusturdum iade etmek istiyorum dedim.
Bana bir kod verdiler bu kod ile hepsijet firmasina urun iadesini teslim edin dediler hepsijet ten randevu aldim evime gelip iademi aldilar tarih 22 eylül.
23 eylulde hepsiburada beni aradi dedi ki Merhaba turker bey bu urunu iade edip paranizi geri almak istiyorsunuz degil mi ? bende evet dedim Bu urunun iadesi icin servis raporu gerekiyor servise gonderdik is gunu 20 gundur dediler bende tamam dedim kapattik.
Neyse ilerledi tarih 8-9 ekim gibi bana mail attilar iadeniz kabul olmamistir urunde yapilan testler sonucu bir sorun bulunamamistir kargo ile adresinize teslim edildi diye.
9 ekimde kargo geldi kargoyu kabul etmedim ben bunu iade icin gondermistim zaten neden geri alayim dedim kargo gitti ve bugun bana geri gonderdiler klavyeyi.
Talep acmak istiyorum klavyenin bende durma suresi 4 gun olmasjna ragmen 14 gun iade suresini gectigi icin iade edemezsiniz diyorlar lutfen bana yardim edin parami istiyorum ne yapabilirim ogrenciyim 300 tl az para degil
Abdullah abi goruyorsan lutfen yardim et

Deliever

80+ Bronze

TwinCharger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
YUSUF CAN
Twitter
peonwork
Kardeşim iade talebini oluştururken nasıl ifade ettin? sanırım ürünün bozuk vs çıktıgını düşünüp incelemeye almışlar. bir yanlış anlaşılma olmuş olabilir. Durum ile alakalı tüketici mahkemesine başvurabilirsin. Öğrenciyim 300TL az para değil diyorsun ama kimsenin bilgisayarı dahi yokken 300TL'ye klavye alıyorsun bu da ayrı bir kafa :D

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Merhaba arkadaşlar ben 15 eylülde hepsiburada uzerinden 308 TL'ye GAMEPOWER OGRE RGB RED isimli bir klavye aldim 17 eylulde elime ulasti 1 gun kullandim ve klavyeyi begenmedim 18 eylul tarihinde iade talebi olusturdum iade etmek istiyorum dedim.
Bana bir kod verdiler bu kod ile hepsijet firmasina urun iadesini teslim edin dediler hepsijet ten randevu aldim evime gelip iademi aldilar tarih 22 eylül.
23 eylulde hepsiburada beni aradi dedi ki Merhaba turker bey bu urunu iade edip paranizi geri almak istiyorsunuz degil mi ? bende evet dedim Bu urunun iadesi icin servis raporu gerekiyor servise gonderdik is gunu 20 gundur dediler bende tamam dedim kapattik.
Neyse ilerledi tarih 8-9 ekim gibi bana mail attilar iadeniz kabul olmamistir urunde yapilan testler sonucu bir sorun bulunamamistir kargo ile adresinize teslim edildi diye.
9 ekimde kargo geldi kargoyu kabul etmedim ben bunu iade icin gondermistim zaten neden geri alayim dedim kargo gitti ve bugun bana geri gonderdiler klavyeyi.
Talep acmak istiyorum klavyenin bende durma suresi 4 gun olmasjna ragmen 14 gun iade suresini gectigi icin iade edemezsiniz diyorlar lutfen bana yardim edin parami istiyorum ne yapabilirim ogrenciyim 300 TL az para degil
Abdullah abi goruyorsan lutfen yardim et
olay klavyeyi servise ikinci kez göndermekteydi. o zaman müşteri memnuniyeyi prosedürüyle iade çıkıyor.

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,762
İsim
Toxpox
Abdullah abi ile alakası yok.
iade ederken yanlış yapmışsın veya Hepsiburada yanlış yaptı.
14 günlük iade hakkını kullanmalıydın.
Servis raporu 14 gün sonrasında oluyor ve kusurlu mal iade edilebiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Turker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim iade talebini oluştururken nasıl ifade ettin? sanırım ürünün bozuk vs çıktıgını düşünüp incelemeye almışlar. bir yanlış anlaşılma olmuş olabilir. Durum ile alakalı tüketici mahkemesine başvurabilirsin. Öğrenciyim 300TL az para değil diyorsun ama kimsenin bilgisayarı dahi yokken 300TL'ye klavye alıyorsun bu da ayrı bir kafa :D
Tuketici mahkemesine nasil basvurabilirim

TwinCharger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
YUSUF CAN
Twitter
peonwork
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Turker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
e devlet hesabim yok babamdan yapabilir miyim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

olay klavyeyi servise ikinci kez göndermekteydi. o zaman müşteri memnuniyeyi prosedürüyle iade çıkıyor.
anlamadim ben kabul etmedim kargoyu

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

tamam kabul etme. ama ben kronik sorunlu ssdyi iade etmek istediğimde ilkinde olmadı. ikincisinde iade onayı çıktı.

TwinCharger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
YUSUF CAN
Twitter
peonwork

faturada yazan isim baz alınır diye biliyorum. yaşınız 18den küçükse ne yapmanız gerektiğini bilmiyorum üzgünüm

HADOLEITE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Halit
Bana düşmanlık gütmeni istemem ama bir ürün alıp açıp kullanıp yağlı pis ellerini terini sümüğünü bulaştırıp sonra beğenmedim diye geri göndermek.. Hiç yapcağım bişey değil.. Firmaların da kesinlikle kabul etmemesi gerekiyor.. Malumunuz Amazon Türkiye ikinci el ürün kaynıyor beyefendiler memnun olsun diye.. Ben bu işe karşıyım. Paketini açmadıysan iade alınmalı ama açıp kullanıp yok sevmedim yok cart yok curt bilemiyorum tüketici haklarında nasıl bir karşılığı var..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,815
Üyeler
155,927
Son üye
serseri22
Top Bottom