Neler Yeni

Yardım Hepsiburada kargom halen gelmedi

GorilK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem Kasap
Ekte gördüğünüz ürünü 17 Mart günü satın aldım ve satıcısı Hepsiburada .18 Mart günü kargoya verildi normalde söz edilen teslimat tarihi 19 Mart ama gelmedi . 20 Mart da gelmedi bugün ise 21 Mart halen kargom gelmedi müşteri hizmetlerine yazdım ve kargomun 'halen' depoda beklediğini söylediler. Müsait olduğum ilk an müşteri hizmetlerini arayacam ne yapmam lazım?

Ekler

• Screenshot_2024-03-21-14-55-53-461-edit_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2024-03-21-14-55-53-461-edit_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    308.1 KB · Hit: 556

Bartuu

80+ Silver
Ekte gördüğünüz ürünü 17 Mart günü satın aldım ve satıcısı Hepsiburada .18 Mart günü kargoya verildi normalde söz edilen teslimat tarihi 19 Mart ama gelmedi . 20 Mart da gelmedi bugün ise 21 Mart halen kargom gelmedi müşteri hizmetlerine yazdım ve kargomun 'halen' depoda beklediğini söylediler. Müsait olduğum ilk an müşteri hizmetlerini arayacam ne yapmam lazım?
Bugün teslim edilecek diyor akşama kadar gelir herhalde bazen hepsiburada akşam getiriyor

Sentinelreal1

80+ Bronze
sabret gelir

GorilK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem Kasap
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bugün teslim edilecek diyor akşama kadar gelir herhalde bazen hepsiburada akşam getiriyor
Kargo şirketleri 17.00 den sonra çalışmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam altı üstü 4 gün olmuş, bekleyin bence
Hocam ben en son amazondan ürün aldığımda bu kadar bekledim ondada ürünü Almanya'dan aldım bunun bu kadar sürmemesi lazım aynı şekilde arkadaşım benden 1 gün önce aldı ve onun kargosu 2 gün önce geldi benim kargo halen depodan çıkmadı ben buna sinirleniyorum birde monitörde ölü piksel çıkarsa onun değişimi için uğraşacam ayrıca.

dalgakıran06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Enes
saat 21.00 kargomun geldiğini biliyorum hepsijet. bekle bugün yada yarın kesin gelir

iWexlyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut Arsak
Bana da saat 8-9 da kargo geldi defalarca hepsijet tarafından. Totalde 4 gün olmuş hocam azıcık sabır :)

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Hb son zamanlarda iyice bozdu. Ben amazon prime aldım. Bundan sonra hb uzak duracağım. Hepsiburadadan son 4 siparişimin biri fiyat değişikliği sebebiyle iptal oldu,biri değişim sürecinde kayboldu sadece para iadesi yapıp mağdur edildim, son olarak 2x ariel almıştım onlar sözde bana teslim edilmis. Benden kod almadan nasıl teslim edildi? Nereye gitti? Bilen yok..

Top Bottom