Neler Yeni

Gaming Gen TR Rezilliği - 1 Haftadır Bıktırdırlar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hak ne alaka şimdi stok değişebilir deniyor zaten bunu bilmek gerekiyor dedim abartmayın ya
Farklı bir pencereden bakıyorsun olaya. Kimse aksini iddia etmiyor zaten. Sitede yaşanan bir hata var sorun burada. Stoğun değişip değişmemesinde değil. Stok değişiyorsa anlık sitede gözüken parçaların da güncellenmesi gerekiyor ki insanlar ne aldığını bilsin. Parçalar güncellenmediği için 1200 liralık anakart aldığını gören adama 700 liralık geliyor. Her hazır sistem çıkaranın talebi de donanım arşivi kadar yoğun olmuyor. Orada da bir sıkıntı oluştu bence. Yoğun talebi gaminggen kaldıramadı.

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
enes
Sepetine ve faturasına baksın eğer orada farklı ürün varsa dediğin sonuna kadar doğru ama yoksa zaten alıcı bunu görüyor ve alıyor firma ne yapsın isterse almazdı değil mi
Dostum ben de ondan bahsediyorum. Fatuurada başka anakart yazıyor zaten

Silinsin

80+ Silver
Sepetine ve faturasına baksın eğer orada farklı ürün varsa dediğin sonuna kadar doğru ama yoksa zaten alıcı bunu görüyor ve alıyor firma ne yapsın isterse almazdı değil mi
Böyle bir şeyi görüp kabul ettiği halde konu açıyorsa sorun konu sahibindedir ama yazdıklarından böyle bir şey çıkaramadım açıkcası alen açık vadedilen yerine farklı ürün gönderildi diyor.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,204
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Farklı bir pencereden bakıyorsun olaya. Kimse aksini iddia etmiyor zaten. Sitede yaşanan bir hata var sorun burada. Stoğun değişip değişmemesinde değil. Stok değişiyorsa anlık sitede gözüken parçaların da güncellenmesi gerekiyor ki insanlar ne aldığını bilsin. Parçalar güncellenmediği için 1200 liralık anakart aldığını gören adama 700 liralık geliyor. Her hazır sistem çıkaranın talebi de donanım arşivi kadar yoğun olmuyor. Orada da bir sıkıntı oluştu bence. Yoğun talebi gaminggen kaldıramadı.
Mesele o değil sepetine bakmıyor mu alıcı hiç ve zaten stok yenilenince de satıştaki özellikler değişiyor ben kaç kere şahit oldum değiştiğine

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Merhaba dostlarım. DA sistem çıktığı zaman o günün kuru ile 600 dolar bozarak sistemi satın aldım.

Sistem kargoya verildi ve cumartesi geldi. Ama anakart ve kasa yanlış. İkisi de muadil değil.
ASUS PRIME B450M-A II anakart yerine 500 lira daha ucuz olan ASUS B450M DRAGON anakart.
VENTO VG05F kasa yerine VENTO VG08FE kasa göndermişler.

Cumartesi sistem gelir gelmez direkt iletişime geçtim. Bana sistemde hatalı parçaları mail oalrak atmamı istediler. Pazartesi cevap geleceğini belirttiler. Pazartesi cevap gelmeyince müşteri hizmetlerini aradım. Salı günü cevap vereceklerini söylediler. Ertesi günlerde yine mail üzerinden yada aranarak cevap verileceği söylendi ama cevap gelmedi. Dün aradım ama müşteri hizmetlerine 20 dakikada zor bağlandım ve tam sıra gelince telefonu kapattılar. Saate 18i geçtiği için arayamadım. Bügun sabah erkenden arama yapmaya başladım. İlk aradığımda alihan isimli bir müşteri temsilcisi aradaki farkın iade edildiğini söyledi. Ne kadar bir fark iade edildiğini sordum yarım saate sizi arayıp bilgi vereceğim dedi ama aramadı. 1 saat sonra tekrar aradım. 3 kere aradım 2 kere yine telefon sıra bana gelince yüzüme kapandı. Son aramada ücret iadesi yapamayacaklarını söylediler ve ürünü kargolamam istendi.

Sonuç oalrak haftalardır aldığım ürünü kullanamıyorum. Bugün ürünü kargoya muhtemelen yetiştiremem. Ürün haftaya gelecek o da doğru düzgün gelirse. Şimdi bilgisayarı sıfırlıyorum.

Gaming gen tr den birdaha alışveriş yapmam. Donanım arşivine ve Abdullaha güvenip aldım ama pişman oldum.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
geçmiş olsun hocam cidden kötü olmuş

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,204
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Böyle bir şeyi görüp kabul ettiği halde konu açıyorsa sorun konu sahibindedir ama yazdıklarından böyle bir şey çıkaramadım açıkcası alen açık vadedilen yerine farklı ürün gönderildi diyor.
Eğer öyle bişey varsa faturasına baksın ve o aldığı zaman stokta ne vardı ona da bakmak lazım

L3ON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emir
Geçmiş olsun, bu tarz konuları çok görüyorum ve bu sitenin desteği gerçekten hep yuvarlak cevaplar verip başından savmak için binbir türlü yalan söylüyor. Ben de müşteri temsilcilerini aramaya çalıştığımda 2 defa suratıma kapattılar sıra bana gelince. Site üzerinden canlı desteğe yazdığımda da yorum yayınlanması ile alakalı, bana verdikleri bilgiler hep yalan çıktı ve Asus'un ekipmanını anlat kampanyasını kaçırdım bunlar yüzünden. Belki 100TL önemli bir meblağ olmayabilir ancak yapılan muamele önemliydi. Bu siteden ilk ve son alışverişim oldu. Neyse ki monitör'de kusur çıkmadı da iade için THH ile uğraşmama gerek kalmadı.
Hahaha bu lafimla ülkenin durumuna yorum yapman da çok iyi 😂
Adam gayet haklı. Tam olarak senin gibi tipler yüzünden ülke bu halde. Sadece tek mesajından bile nasıl bir kafa yapısına sahip olduğun apaçık meydana çıkıyor.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,204
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Fatura da farklı olduğunu üst mesajda belirtmiş hocam bir çok konuyu okuyan da zaten fatura ile farklı ürün gönderildiğini anladığı için anlık tepki aldınız siz farklı anlamışsınız satış öncesi belirtilse zaten konu sahibi haksız olurdu.
Doğru olabilir bende tam okumadım o zaman dediğiniz sonuna kadar haklı derhal itiraz etmeli

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,204
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Beyler konuyu yanlış anlamışim sanırım Fatura da yazan ile eline ulaşan ürün farkli gelmiş galiba bu durumda sonuna kadar tüketici haklıdır bütün hakları tüketicinin korunması kapsamı kanununca bellidir derhal itiraz etmelidir özür diliyorum 🙏 yanlış anlaşılma olduğu için

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
enes
1658568623541 (1).png

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,204
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Geçmiş olsun, bu tarz konuları çok görüyorum ve bu sitenin desteği gerçekten hep yuvarlak cevaplar verip başından savmak için binbir türlü yalan söylüyor. Ben de müşteri temsilcilerini aramaya çalıştığımda 2 defa suratıma kapattılar sıra bana gelince. Site üzerinden canlı desteğe yazdığımda da yorum yayınlanması ile alakalı, bana verdikleri bilgiler hep yalan çıktı ve Asus'un ekipmanını anlat kampanyasını kaçırdım bunlar yüzünden. Belki 100TL önemli bir meblağ olmayabilir ancak yapılan muamele önemliydi. Bu siteden ilk ve son alışverişim oldu. Neyse ki monitör'de kusur çıkmadı da iade için THH ile uğraşmama gerek kalmadı.

Adam gayet haklı. Tam olarak senin gibi tipler yüzünden ülke bu halde. Sadece tek mesajından bile nasıl bir kafa yapısına sahip olduğun apaçık meydana çıkıyor.
Tam bir tek sen zekisin güzel kardeşim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,339
Üyeler
141,439
Son üye
Said Özdemir