Neler Yeni

Hepsiburada Ryzen 5600 ile Gelen UNCHARTED Hediyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
RIDVAN
Arkadaşlar bende hepsi buradan da bu işlemciyi 7 Kasım'da aldım.hepsi buradayi aradım amd ile iletişime geçin diyor.ben nasıl Alaçam bu kodu bilen varsa yardımcı olurum acaba.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,617
İsim
Oğuz Oğuz
Belki satın alanlar unutmuştur. Hepsiburada'da donanımarsivi anketinde en çok istenen işlemci olan Ryzen 5600'ü 2599TL almıştık. (@Abdullah Hacıgül emeği büyük) . 14 gün geçtikten sonra uncharted oyun hediyesini telep etmeyi unutanlar olmuştur. işlemciyi satın alanlara hatırlatayım dedim de bende uncharted var satsam satılır mı bu oyun isteyen çıkar mı?
Forumlarda çok ilan var. Güzel fiyattan koyarsan tabi satılır.

zShqyoN_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert
Belki satın alanlar unutmuştur. Hepsiburada'da donanımarsivi anketinde en çok istenen işlemci olan Ryzen 5600'ü 2599TL almıştık. (@Abdullah Hacıgül emeği büyük) . 14 gün geçtikten sonra uncharted oyun hediyesini telep etmeyi unutanlar olmuştur. işlemciyi satın alanlara hatırlatayım dedim de bende uncharted var satsam satılır mı bu oyun isteyen çıkar mı?
steam kodumu?

Trifact

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,470
İsim
Yusuf

Trifact

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,470
İsim
Yusuf
Arkadaşlar bende hepsi buradan da bu işlemciyi 7 Kasım'da aldım.hepsi buradayi aradım amd ile iletişime geçin diyor.ben nasıl Alaçam bu kodu bilen varsa yardımcı olurum acaba.
hepsiburada destek sayfasına satın aldığın işlemcinin uncharted promosyunu istediğini belir. onlar sana yardımcı olcak ordanda verilen kod ile amd rewards üzerinden alınıyor-muş. denemedim uncharted olduğu için kod boşta duruyor şuan.

Top Bottom