Neler Yeni

Yardım Hepsiburadanın üst üste hatası

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
Birkaç hafta önce sipariş verdiğim biyoloji kitabını hem normalden geç getirdiler hem de konu anlatımı kitabı yerine test kitabı yolladılar. İade edip tekrar sipariş vermek zorunda kaldım ve bu bana 1 hafta vakit kaybettirdi. Geçen gün 1 TB Segate Barracuda hdd aldım bugün elime ulaştı 1 TB Segate Skyhawk hdd göndermişler. En az iki defa sipariş vermeden doğru ürünü gönderemiyorlar. İade edip tekrar sipariş vermek zorunda kalıcam. Bidaha hepsiburadadan ürün almam, aldırtmam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birkaç hafta önce sipariş verdiğim biyoloji kitabını hem normalden geç getirdiler hem de konu anlatımı kitabı yerine test kitabı yolladılar. İade edip tekrar sipariş vermek zorunda kaldım ve bu bana 1 hafta vakit kaybettirdi. Geçen gün 1 TB Segate Barracuda hdd aldım bugün elime ulaştı 1 TB Segate Skyhawk hdd göndermişler. En az iki defa sipariş vermeden doğru ürünü gönderemiyorlar. İade edip tekrar sipariş vermek zorunda kalıcam. Bidaha hepsiburadadan ürün almam, aldırtmam.
İki satıcının puanları sırasıyla 9,4 ve 8,8 . Bu puanlardaki satıcılar bile bunu yapıyorsa...

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Oğuz
Ben yıllardır alıyorum bi sorun ile karşılaşmadım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,650
İsim
Emre
Discord
necromancerr

İki satıcının puanları sırasıyla 9,4 ve 8,8 . Bu puanlardaki satıcılar bile bunu yapıyorsa...
hocam onun hepsiburadayla alakası yok satıcı kaynaklıdır ben tonla ürün sipariş ettim şimdiye kadar hiçbirinde de sorun yaşamadım

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam onun hepsiburadayla alakası yok satıcı kaynaklıdır ben tonla ürün sipariş ettim şimdiye kadar hiçbirinde de sorun yaşamadım
Satıcıların satış yaptığı platformun ? Ve son zamanlarda üst üste aynı olayları yaşayan birçok tanıdığım var.

Ben yıllardır alıyorum bi sorun ile karşılaşmadım
Son zamanlarda alışveriş yaptınız mı ?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,650
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Satıcıların satış yaptığı platformun ? Ve son zamanlarda üst üste aynı olayları yaşayan birçok tanıdığım var.

perşembe akşamı kardeşimin yatağının yayları çıktı yerinden perşembe gecesi sipariş ettik cuma elimizdeydi şuandada kullanıyor memnun kendisi

Ekler

• InkedScreenshot_2023-05-20-17-25-15-058_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    InkedScreenshot_2023-05-20-17-25-15-058_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    264.3 KB · Hit: 24

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Oğuz

Evet aktif olarak kullanıyorum

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yıllardır sadece(zorunda kalmadıkça) HB ve Amazon'dan alışveriş yapıyorum ikisinden de bu zamana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım.

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
şuana kadar hepsiburada da 127 tane siparişim var. birtane bile sorunlu ürün gelmedi. bu şans olamaz diye düşünüyorum.

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şuana kadar hepsiburada da 127 tane siparişim var. birtane bile sorunlu ürün gelmedi. bu şans olamaz diye düşünüyorum.
Benimki farklı seviye bir şans o zaman gerçekten deli olucam

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz

Bende matematik kitabı sipariş ettim amazondan ürün 1 gün geçmeden geldi fakat arkasındaki uygulama aktivasyon kodu alınmıştı yenisini istedim elimdeki kitabı almadan hemen yenisini kargoladılar.
Amazon müşteri memnuniyeti en iyi sitedir

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
Bende matematik kitabı sipariş ettim amazondan ürün 1 gün geçmeden geldi fakat arkasındaki uygulama aktivasyon kodu alınmıştı yenisini istedim elimdeki kitabı almadan hemen yenisini kargoladılar.
Amazon müşteri memnuniyeti en iyi sitedir
Daha pahalı olduğu için amazonu tercih etmedim ama bende memnumun amazondan

Top Bottom