Neler Yeni

Herkes nedeniyle beraber kendisini en derinden etkileyen oyunları yazsın

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,510
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar canım sıkılmışken aklıma gelen bu fikirle beraber sizinle bi etkinlik başlatmak istedim sizi oynarken yada oyunu bitirdikten sonra etkileyen oyunları sebebiyle beraber yazarsanız sevinirim lütfen şu oyun rezalet bu en iyisi gibi bi konuya dönmesin yeterli benim için alta bırakacağım yorumların hepsi kendi öznel görüşlerim
(bu yazıya benim için yer edinmiş az ama öz oyunları koydum birçok farklı oyun oynasamda üstümde bıraktığı etkileri iliklerine kadar yaşadığım oyunlardır bunlar)
beni en çok etkileyen oyunlar:
Red Dead Redemption II:
Atmosferi beni küçükken pazar günleri trt1 de çıkan kovboy filmlerinde gibi hissettirmişti oynarken, yeri geldi güldüm yeri geldi ağladım yeri geldi de o çetedeki aile kavramını hissettim. Arthur'un çetenin büyük abisi gibi herşeye yetişmesi falan oynarken de dikkatimi çeken kısımlardandı ölümüne üzülüp ağladığım sayılı karakterlerdendir arthur benim için şahsen bu oyunun yeri farklıdır ihanetin kimden geleceği belli olmadığını gösterende bir oyundur benim için
Detroit Become Human: Oynarken geleceğin nasıl olacağını düşündüğüm iki oyundan bir tanesidir kendisi (bir diğeride cyberpunk 2077 ancak ona birazdan değineceğim)
insanların hayatlarını kolaylaştırmak için yaptığı icatların nasıl bir boyuta gelebileceğini gösteren yapımdır benim için. Robotların insanlar gibi benlik ve ruh kazanabildiği bir durumda ne sonuçlar doğurabileceğini, aslında bize sinematiksel şekilde özetleyen çok sevdiğim parasını hak eden oyunlardandır benim için. oynarken kararlarımızın tamamen nasıl bizi etkileyebileceğini aslında bizim doğru düşündüğümüz ancak aslında yanlış olabilecek şeyleri güzel göstermişti benim için bu oyun.

Cyberpunk2077: Detroitte bahsettiğim geleceğin nasıl olacağını farklı bir bakış açısından düşündüren güzel bir oyun benim için burdada detroitin tam zıttı insanların kendi vücutları üzerinde yaptığı değişikliklerin,kapitalizmin ve şirketlerin tekel olup şehirleri yönettiği bir dünya. Zengin ile fakirin arasındaki çizginin net olduğu ancak bu çizgiyi aşmaya çalışanlara ket vurulan bir sistem.

MehmeTD

80+ Bronze
Saydığın 3 oyun dışında beni gerçekten etkileyen tek call of duty oyunları özelliklede eski mw serisi geliyor aklıma. Film tadındaki hikayesi, verdiği intikam duyguları, etkileyici sinematik anları, savaşın kaosu ve kendini o atmosferde hissettirmesi, gerçekten de bitirdiğimde vay beeee dediğim nadir oyunlardan.

JSezar

80+ Silver
witcher 3,detroit,uncharted 4,vice city,twd,mafia 1 (en sevdiğim olmasa da hatırası güzel eklemek istedim.)enslaved,nfs u2

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Ahmet İhsan Bozacı
Metin2.. Anlatılmaz, 15 yıl öncesinde oynayan bilir.
Offline oyun ise Mafia 2

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,510
İsim
Emre
Discord
necromancerr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
League of Legends: Gençliğimi çaldığı için hala beni derinden etkiliyor. Uzaklara bakıyorum öylece...
sövsekte oynuyoruz be gerçi en son nasıl yapabildiysem bırakmayı becerdim geri dönmeyi düşünmüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Metin2.. Anlatılmaz, 15 yıl öncesinde oynayan bilir.
Offline oyun ise Mafia 2
online oyun olarak hayatımı bitiren iki oyun vardır biri metin2 diğeride lol metin2 yi abim oynuyordu oturtuyordu benide başına bedava farm kasma botuydum ben ordan az biraz öğrendim bende oynamıştım zamanında sonra lol derken hayat bitti

witcher 3,detroit,uncharted 4,vice city,twd,mafia 1 (en sevdiğim olmasa da hatırası güzel eklemek istedim.)enslaved,nfs u2
bende şahsen felsefesi kendimce düşündürücü bulduğum oyunları yazdım yoksa benimde w3 uncharted 4 warframe gibi oyunlarım var :)

Saydığın 3 oyun dışında beni gerçekten etkileyen tek call of duty oyunları özelliklede eski mw serisi geliyor aklıma. Film tadındaki hikayesi, verdiği intikam duyguları, etkileyici sinematik anları, savaşın kaosu ve kendini o atmosferde hissettirmesi, gerçekten de bitirdiğimde vay beeee dediğim nadir oyunlardan.
eski cod oyunları cidden kaliteli yapımlardı black ops II yi mesela misafir çocuğu olarak gittiğim yerde oynardım eskiler güzeldi :I

Son düzenleme:

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kıyamet sonrası dünya oyunları. En çok etkileyen Horizon Zero Dawn.

şahin doğan

80+ Platinum
raft-wars.png

Adını bile bilmiyorum. Çocukken arkadaşımın evine ödev yapmaya gidip bu oyunu oynamıştık çok beğenip flasha atıp evde laptopta oynuyordum. O arkadaşım ile küsmüştük ve ne zaman bu oyuna girsem aklıma o geliyordu :d

MasterS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes miraç
TEAM FORTESS 2

Hayatımda oynadiğim en iyi oyunlardan birisi nedenleri;
Kaliteli insanlar
Düsük sistem gereksinimleri
Saatlerce oynasamda beni sıkmayan oyun tarzı
Topluluk sunucularında saatlerce vakit geçirme (jailbreak vb.)
Ve dünyada asiri popüler bir oyun olmasi.
(Külüstür pc ile yaklasik 300 saatim var)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,510
İsim
Emre
Discord
necromancerr
raft-wars.png

Adını bile bilmiyorum. Çocukken arkadaşımın evine ödev yapmaya gidip bu oyunu oynamıştık çok beğenip flasha atıp evde laptopta oynuyordum. O arkadaşım ile küsmüştük ve ne zaman bu oyuna girsem aklıma o geliyordu :d
kuzenimle beraber oynardık benim sıramken (benden 4 yaş küçük) karışmaya çalışınca vururdum şapalağı gider ağlardı sonra (memory unlocked)

TEAM FORTESS 2

Hayatımda oynadiğim en iyi oyunlardan birisi nedenleri;
Kaliteli insanlar
Düsük sistem gereksinimleri
Saatlerce oynasamda beni sıkmayan oyun tarzı
Topluluk sunucularında saatlerce vakit geçirme (jailbreak vb.)
Ve dünyada asiri popüler bir oyun olmasi.
(Külüstür pc ile yaklasik 300 saatim var)
ben külüstürümle oynamayı denediğim zaman oyunun kaplamaları bile yüklenmiyordu o yüzden oynayamamıştım içimde bi uktedir kaliteli tf2 zamanında oynayabilmek şuanda oyun rezalet durumda

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Eren
sekiro. oynadıktan sonra dedim ki bu oyun = ben savaş mekanikleri tam istediğim gibi zor ama becerebilirsen alacağın keyif inanılmaz kılıç kılıca savaş tam istediğim gibi kaç kere bitirsem de bırakamadım.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,510
İsim
Emre
Discord
necromancerr
sekiro. oynadıktan sonra dedim ki bu oyun = ben savaş mekanikleri tam istediğim gibi zor ama becerebilirsen alacağın keyif inanılmaz kılıç kılıca savaş tam istediğim gibi kaç kere bitirsem de bırakamadım.
tam anasına söverek ilk 2 saatinde bıraktığım oyun adamları kesmeye çalışıyorum 3 tanesini kesiyorum devam edicem ilerlemeye aynıları gene doğuyor ölüyorum karışmadan gitmeyi deniyorum bi şekil gene buluyorlar beni gene ölüyorum en sonunda saldım ama bir gün oturup bitireceğim ama o gün bu gün değil :D

Top Bottom