Neler Yeni

Hiç sevgilim olmadı.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,744
İsim
göksel yurtcan
9. sınıfsın ve hiç sevgilin olmadı. Ne büyük bir kayıp. Yaradan başka dert vermesin küçük kardeşim.
o sırada 9.sınıfta Hudzell'in ortalama ortamı
1673542080568.png

2mApoo

80+ Silver
İyi olmuş knk. En azından 2-3 yıl sonra pişman olacağın bir durum olmaz :D
Burdaki fikrimden ayrı olarak , herkes aynı şeyi söylemiş ama katılmıyorum , farklı bir şey söyliyecem.

Belki uzun ilişki için yaşın daha küçük ama 1-2 sene sonra sevgili yapabilirsin. Hatta senin için güzel bir deneyim ve tecrübe olur. Bende mutlu olurum.

"Dış görünüş önemli değildir" diyen asosyal kişileri dinleme ve tarzına - giyimine - tipine ve ahlakına önem ver. Tıpkı benim gibi :cool: :blobdance:

Karşı cinsle o yakınlık hissinin yaşattığı duygular bam başka bişey. Maddi manevi çok şey kazanabilirsin.(umarım)

Şuan yapman gereken kendine odaklanman ve dış görünüşü ve ahlak ve başarı olarak en iyisi olmak :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Can
9. sınıfsın ve hiç sevgilin olmadı. Ne büyük bir kayıp. Yaradan başka dert vermesin küçük kardeşim.
Bilmiyorum bende dert olarak görmüyorumda herkesin var sinifta
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burdaki fikrimden ayrı olarak , herkes aynı şeyi söylemiş ama katılmıyorum , farklı bir şey söyliyecem.

Belki uzun ilişki için yaşın daha küçük ama 1-2 sene sonra sevgili yapabilirsin. Hatta senin için güzel bir deneyim ve tecrübe olur. Bende mutlu olurum.

"Dış görünüş önemli değildir" diyen asosyal kişileri dinleme ve tarzına - giyimine - tipine ve ahlakına önem ver. Tıpkı benim gibi :cool: :blobdance:

Karşı cinsle o yakınlık hissinin yaşattığı duygular bam başka bişey. Maddi manevi çok şey kazanabilirsin.(umarım)

Şuan yapman gereken kendine odaklanman ve dış görünüşü ve ahlak ve başarı olarak en iyisi olmak :D
Önem veriyoruzda abi olmuyor ki bir türlü olmasında önemli deilde şu modum düşüyor nedense

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,570
İsim
Lokman Doğan
Ben ilk sevgilimi 12. Sınıfta yapmıştım tiple alakası yok dili olan her şekil yapabiliyor
Sevgilin yok diye üzülme erken senij için git üniversiteye daha güzel ilişkiler kurarsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Can
Öneriler için sağolun abiler teşşekur ederim

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,101
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Utanılacak bir şey yok. Herkes yakışıklı, güzel olamıyor maalesef. Daha yaşın küçük yüz yapın henüz oturmamıştır, ayrıca 9. sınıfsın yani önünde yıllar var daha sevgili yaparsın her türlü. Kızlar özgüvensiz erkekleri sevmezler özellikle lise çağındakiler ne kadar yakışıklı olursan ol özgüvenin yoksa çok zor sevgili yapman. Gideceksin beğendiğin kızla konuşacaksın ret mi yedin hiç önemli değil dünyanın sonu değil ya bir sürü kız var elbet sana da uygun olan birisi denk gelecektir.
Kızlar özgüvensiz erkekleri sevmezler konusuna katılıyorum ama diğer dediğin şeye katılmıyorum , yakışıklı olunca 3 ıq bile olsalar yavşıyorlar çok iyi biliyorum bu durum hep böyle. Türko kızlar genelde tipe bakıyorlar bazılarıda özgüvene..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,596
Üyeler
142,761
Son üye
KozmoverLandey
Top Bottom