Neler Yeni

Hızlı ve sağlıklı kilo nasıl verebilirim

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
Online diyetisyenlerden yardım alabilirsin. Veya günlük kalori ihtiyacını hesaplayıp kalori açığı oluşturarak kendine beslenme düzeni belirleyebilirsin.
Kesinlikle önerim bu.

Spora başla ve aburcubur yemeyi falan bırak. Spor yapamıyorsan bile en azından yürüyüşe çık yasak falan yok nasıl olsa.

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Sakatlık geçirdimde belim ağrıyor başka bir yağ yakma türü varmı fazla zorlamayacak
En kolayı yediklerini hesaplaman bunun yanında fiziksel olarak aktif olman çok daha iyi olur

berkauaslan49

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Berkay Aslan
benim yaş 15 boy 1.77 kilo 78 79 civari bende zayıflamak istiyorum spora gitmeme gerek var mi

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Sakatlık geçirdimde belim ağrıyor başka bir yağ yakma türü varmı fazla zorlamayacak
Ha bide yemeklerden önce bol bol su iç ki fazla yiyemeyesin
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim yaş 15 boy 1.77 kilo 78 79 civari bende zayıflamak istiyorum spora gitmeme gerek var mi
Senin kilon bence normal çok bi sıkıntı yoktur. Bana kalırsa gerek yok kas yapmak istemiyorsan

berkauaslan49

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Berkay Aslan
Ha bide yemeklerden önce bol bol su iç ki fazla yiyemeyesin

Senin kilon bence normal çok bi sıkıntı yoktur. Bana kalırsa gerek yok kas yapmak istemiyorsan
vücudum çok yağlı o yüzden

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Hocam bende 15 yaşında 167 Boyunda baya kalıplı 85 Kiloyum ama göstermiyorum nasıl veririm sizce
Dediğim gibi günlük alman gereken kaloriyi google a yazarak basit bir sekilde bulabilirsin. Bulduktan sonra tavsiyem YAZİO uygulamasidan her öğün sonrasında yediklerini yazıp hesapla alman gerekeni geçme.bol bol su iç, ip atla koşu yap. Kas kütlesi eklemek istersen spor salonuna yazılabilirsin orada daha iyi yardımcı olurlar

vücudum çok yağlı o yüzden
Yağlı ise koşu yap ip atla. Gene sende kalori hesabı yapabilirsin ama üşendirici bir durum. Üşenmezde yaparsan güzel olur ama cok da gerekli değil sporunu yaptıktan sonra.ha bide çok fazla kızartma tarzı yağlı hamur işlerini yemeyi kesersen güzle olur.

Kilolu olmanın sebebi çok mu yemek yemen. Eğer çok yiyorsan açıklığın için mi yiyorsun yoksa boş durmamak için veya birşeye üzülünce kendini yemeğe mi vuruyorsun @ThatOnur

That

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Onur
Dediğim gibi günlük alman gereken kaloriyi google a yazarak basit bir sekilde bulabilirsin. Bulduktan sonra tavsiyem YAZİO uygulamasidan her öğün sonrasında yediklerini yazıp hesapla alman gerekeni geçme.bol bol su iç, ip atla koşu yap. Kas kütlesi eklemek istersen spor salonuna yazılabilirsin orada daha iyi yardımcı olurlar

Yağlı ise koşu yap ip atla. Gene sende kalori hesabı yapabilirsin ama üşendirici bir durum. Üşenmezde yaparsan güzel olur ama cok da gerekli değil sporunu yaptıktan sonra.ha bide çok fazla kızartma tarzı yağlı hamur işlerini yemeyi kesersen güzle olur.

Kilolu olmanın sebebi çok mu yemek yemen. Eğer çok yiyorsan açıklığın için mi yiyorsun yoksa boş durmamak için veya birşeye üzülünce kendini yemeğe mi vuruyorsun @ThatOnur
Boş durmamak için kendimi tutamıyorum yemek bitince üzülüyorum kendimi tutamıyor

Boş durmamak için kendimi tutamıyorum yemek bitince üzülüyorum kendimi tutamıyor
Um

Top Bottom