Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

federalper

80+ Silver
kaç tane almıştın?
1 tane o sepet sadece cumartesi aldım pazartesi yani bugün saat 10 da kargoya verildi diye bildirim geldi telefona bildirime bastım bir baktım hasar var diye yazmışlar 1 dakika içinde nasıl hasar alıp iptal oldu ben onu anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 tane o sepet sadece cumartesi aldım pazartesi yani bugün saat 10 da kargoya verildi diye bildirim geldi telefona bildirime bastım bir baktım hasar var diye yazmışlar 1 dakika içinde nasıl hasar alıp iptal oldu ben onu anlamadım
2 gün içinde de tr ye gelmesi imkansız yani hele birde pazardı 1 günde imkansız

2 gün içinde de tr ye gelmesi imkansız yani hele birde pazardı 1 günde imkansız
geçen 29 ekimde aldığım gk61 bugün ancak gelebildi

wake up to reality

80+ Silver
bu kargonun türkiyeye kadar gelme sürecini amazon üstlenmiyor, bunu üstlenen firma başka ve o bakıyor eğer üründen sayı olarak fazla aldıysan ve gümrükten geçemeyecekse ya da o aylık hakkını doldurduysan iptal edebiliyor, ama hem 1 tane sipariş verip hem de aylık sınırı doldurmadıysanız iptal etmeleri bir garip

federalper

80+ Silver
bu kargonun türkiyeye kadar gelme sürecini amazon üstlenmiyor, bunu üstlenen firma başka ve o bakıyor eğer üründen sayı olarak fazla aldıysan ve gümrükten geçemeyecekse ya da o aylık hakkını doldurduysan iptal edebiliyor, ama hem 1 tane sipariş verip hem de aylık sınırı doldurmadıysanız iptal etmeleri bir garip
hem 1 sipariş hem de aylık kota dolmadı kotam dolsa bile o klavye gümrüğe gider hocam ayrıca gönderimi amazon yapıyor

Hypc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
İbrâhim Halil
Arkadaşlar beyaz renk mavi swtich mizar mz60 geldiği zaman 2 adet Mira M mouse karşılığı takas edebilirim. Klavye gelene kadar mouse alamazsan takas etmek istiyorum. İlgilenenlere duyurulur.

Arenay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Arif Enes
indirimde aldığınız mouselar alınır isteyen varsa özel gelsin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom