Neler Yeni

HP Victus Gaming, 144 Hz FHD IPS, Intel Core i7-14700HX Alınır mı?

salvie_05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hakan Çamlı

Farex

80+ Silver
Bir süredir laptop almayı düşünüoyrum. Hem oyun hem de iş için kullanabileceğim.
Donanımlarına göre bence fiyatı gayet uygun görünüyor, sizinde öneri ve tavsiyelerinizi merak ettiğim için yardımcı olmanızı istiyorum.

12 ay taksit seçeneği bile çok cazip geldi. Ekran kartı 120w
Kardeşim ısınma sorunu olduğunu bil victus alacaksan alma derim özelliğinden kaynaklı sıkıntı çekme bence kaliteli cihaz değil

salvie_05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hakan Çamlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim ısınma sorunu olduğunu bil victus alacaksan alma derim özelliğinden kaynaklı sıkıntı çekme bence kaliteli cihaz değil
Victuslarda ısınma sorunu olduğunu biliyorum. Oyun ve iş için kullanımda çok fazla pcye ağırlık yapacak bişey yok aslında, birde alternatif olarak masaüstü pc'den oyun yayını için kullanıcam elgato gibi.

Diğer açıdan sistem parçaları ve fiyatı karşılaştırırsak bence çok uygun fiyatı.

salvie_05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hakan Çamlı

Farex

80+ Silver
Victuslarda ısınma sorunu olduğunu biliyorum. Oyun ve iş için kullanımda çok fazla pcye ağırlık yapacak bişey yok aslında, birde alternatif olarak masaüstü pc'den oyun yayını için kullanıcam elgato gibi.

Diğer açıdan sistem parçaları ve fiyatı karşılaştırırsak bence çok uygun fiyatı.
Kardeşim kaliteli değilim ben 15 ve 16 sını da kullandım bana mı anlatıyordun rezalet bir ürün bedava verseler almam ekranı sallanıyor plastikmkalitesi iyi değil limiti var ısınma sorunu var. Pcb leri sağlam değil anakart keza öyle sen git al o zaman milletin de fikrini sorma yani

salvie_05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hakan Çamlı
Kardeşim kaliteli değilim ben 15 ve 16 sını da kullandım bana mı anlatıyordun rezalet bir ürün bedava verseler almam ekranı sallanıyor plastikmkalitesi iyi değil limiti var ısınma sorunu var. Pcb leri sağlam değil anakart keza öyle sen git al o zaman milletin de fikrini sorma yani
sakin :d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,168
Üyeler
151,512
Son üye
Furkan...
Top Bottom