Neler Yeni

🔥İndirim Huawei MatePad 11 2023 8.699 TL 🔥🔥

A_TURAN_A

80+ Bronze
Öğrenci vergi indirimiyle alınabilecek en iyi tablet , vergi indirimiyle yaklaşık 7.300 e geliyor 6 ay önce aldım çok memnunum. Hepsiburada dan alın kuponla 8.750 liraya geliyor ve faturada sorun olursa faturayı baştan yapıp gönderiyorlar vergi indirimi için daha güvenilir.

Metoez

80+ Bronze
Öğrenci vergi indirimiyle alınabilecek en iyi tablet , vergi indirimiyle yaklaşık 7.300 e geliyor 6 ay önce aldım çok memnunum. Hepsiburada dan alın kuponla 8.750 liraya geliyor ve faturada sorun olursa faturayı baştan yapıp gönderiyorlar vergi indirimi için daha güvenilir.
Klavyeden dolayi indirim yok dediler ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide bunu alacagima s9 fe niye almayayim abi kalemi var samsung kalitesi sonradan sd kart takabiliyosun mate 11 in özelliklerinde 128 diyo air de 128/256 diyo muhtemelen arttirilamiyo yani mate pad 11

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
782
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Klavyeden dolayı vergi indirimi yok.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Klavyeden dolayi indirim yok dediler ?

Bide bunu alacagima s9 fe niye almayayim abi kalemi var samsung kalitesi sonradan sd kart takabiliyosun mate 11 in özelliklerinde 128 diyo air de 128/256 diyo muhtemelen arttirilamiyo yani mate pad 11
klavye faturaya işlenmiyor tek paket halinde geliyor o yüzden vergi indiriminde sorun olmuyor , s9 fe de 9500 liranın altında değil vergi indirimi olmaz o yüzden vergi indirimiyle alınabilecek en iyisi bu tablet

Klavyeden dolayı vergi indirimi yok.
klavye tablet kutusunda geliyor extra gönderilmiyor faturaya tek işlendiği için vergi indirimi var kendim vergi indirimiyle aldım
1722761606299.png

böyle tek paket halinde geldiği için faturaya işlenmiyor klavye

Son düzenleme:

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
782
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
klavye faturaya işlenmiyor tek paket halinde geliyor o yüzden vergi indiriminde sorun olmuyor , s9 fe de 9500 liranın altında değil vergi indirimi olmaz o yüzden vergi indirimiyle alınabilecek en iyisi bu tablet

klavye tablet kutusunda geliyor extra gönderilmiyor faturaya tek işlendiği için vergi indirimi var kendim vergi indirimiyle aldım
Alıntıyı görüntüle
böyle tek paket halinde geldiği için faturaya işlenmiyor klavye
Huawei MatePad 11 2023 demi bu? Ona göre konudaki vergi indirimine dahil değil yazısını kaldırıcam.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Huawei MatePad 11 2023 demi bu? Ona göre konudaki vergi indirimine dahil değil yazısını kaldırıcam.
11 ile 11.5 kutusu aynı tek kutu şeklinde geliyor extra ürün olmadığı için faturaya işlenmiyor o yüzden kesin vergi iadesi oluyor. Bazıları mesela hepsiburada da vs vergi indirimim onaylanmadı vergi indirimi yok vs gibi yorumlar yapmış onlar yanlış başvuranlar. Kargo parası olmayacak ücretsiz kargoyla alınacak , satıcı bilgisine de fatura da yazan değil hepsiburadanın kendi bilgisini girmek gerekiyor faturada ki hepsi jetin kodu mesela o yüzden yanlış başvuru yapabiliyor insanlar. Diakkatli başvuru yaparlarsa vergi idirimini alırlar 1 veya 2 aya . Vergi indirimli almak için de hepsiburadayı öneririm çünkü faturada bir hata olursa eğer yeni şekilde istediğiniz gibi düzenleyip gönderiyorlar garantisini veriyorlar bunun.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
782
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
ne hayrını görecek cihaz güncelleme almıyor yazılım çok büyük sıkıntı
Huawei, tabletlerinin gücüne göre güncelleme sağlıyor. Örneğin, Huawei MatePad 11 ailesinde 4 farklı ürün var: Huawei MatePad 11 2021, Huawei MatePad 11 2023, Huawei MatePad 11.5 ve Huawei MatePad SE 11. Huawei MatePad 11 2021, HarmonyOS 1 ile piyasaya çıkmış olmasına rağmen güçlü bir tablet olduğu için HarmonyOS 4 güncellemesi aldı. Huawei MatePad 11 2023 ise HarmonyOS 3.1 ile gelmesine rağmen yine güçlü bir tablet olduğu için HarmonyOS 4 güncellemesi aldı ve büyük ihtimalle HarmonyOS 6'ya kadar güncelleme alacak. Huawei MatePad 11.5 ise çıktığı dönemde HarmonyOS 3.1 yeni tanıtılmıştı ve bu tablet de HarmonyOS 3.1 ile geldi. Orta seviye bir tablet olduğu için daha fazla güncelleme almadı. Huawei MatePad SE 11 ise yeni bir tablet olmasına rağmen oldukça zayıf bir işlemciye sahip olduğu için HarmonyOS 4 varken HarmonyOS 2 ile piyasaya sürüldü ve hiç güncelleme almayacak.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
782
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
İndirim tekrardan geldi. Bu fiyat bandında tablet arayanlar bu fırsatı kaçırmasın.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
782
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Top Bottom