Neler Yeni

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

Hf4406

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hulusi akdas
@Hf4406

Selamlar, bende Ürünün siparişini bugün amazondan verdim. hy300 Pro olanı aldım. Bu ürün araştırdığım kadarıyla noname olarak üretilen markaların üzerine marka bastırıp sattığı bir ürün. Yurtdışı kaynaklı birkaç kanalda bu ürünün plus, pro ve hy300 olarak düz modellerinin kıyaslandığı birkaç video gördüm. Ürünlerin özellikleri birbirinin aynısı ancak benim gördüğüm kadarıyla sadece ansilümen arasında fark var. Baktığım ürünler 120-160-200 ve 260 lümen olarak özellikler alanında yazmaktadır. Karşılaştırmayı yapan kanal elindeki lümen ölçüm cihazıyla kağıt üzerindeki verilere yakın değerler ölçese de hepsini ayrı ayrı gördüğünüzde bir fark algılamıyorsunuz. Işığın gücüne bağlı beyaz dengesindeki renk tonu , genel olarak panelin ürettiği rengi etkilemiş olup benim gördüğüm kadarıyla plus olarak satılan versiyonu 220 lümen parlaklığa ulaşabiliyor( cihaz ölçüm değerlerine göre) ancak bildiğiniz gibi çinli firmalar desteklediği görüntüyü sanki 4K gibi lanse ettiği ve özellikleri kağıt üzerinde olduğu için alıp deneyen kişilerin yönlendirmesiyle almak en iyisi. Ben amazonda 407 kişinin yorum yaptığı 4.3 puan alan firmadan 2107 TL'ye sipariş verdim.Çin sitelerinde , türk sitelerinde sarı sitede ve youtube, telegram gibi yerlerde ki yorumlarda benim yazdıklarım gibi. Yani gerçekten de ürünün iyisini ( lümen anlamında) satan satıcıyı bulamadığım gibi, çin fiyatları TR fiyatlarından daha yüksek ve kargo vergi gibi durumlarla uğraşıyorsunuz. TR'de bazı satıcılar lümeni yüksek olarak 2700-3500 K gibi fiyatlar talep ediyorlar. Bende o kadar araştırmaya bulamadığım için amazondaki uygun fiyat ve müşteri yorumlarına bakarak ordakini satın aldım. İncelemek istersiniz diye linkini aşağıya bırakıyorum.

Teşekkürler yorumunuz için.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Torıma t11 beyaz 1080p android 12.5 sürümü cihaz aldım bugün bu cihazı kullanan varmı ?
Evet beyler torıma t11 android12.5 diye aldım ama android9 olarak geliyor ve daha güncelleme almıyormuş servise elden gittiğim için arkadaş evet güncelleme almıyor iade talebi oluşturun ürün bana gelince ide bekletmeden onaylayalım dedi.

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Ömür AYCIL
HY320 ile HY350 arasında cok fark var mı? artı ve eksileri nelerdir?

gokesi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
gökhan
Merhabalar magcubic hy300 var bende cihazı açılınca ekteki ekran geliyor hiç birşeyde yapamıyorum kumanda çalışmıyor arka power tuşu aynı şekilde. ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz.

Ekler

• IMG_9145.png
    IMG_9145.png
    425 KB · Hit: 16

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen
Merhabalar magcubic hy300 var bende cihazı açılınca ekteki ekran geliyor hiç birşeyde yapamıyorum kumanda çalışmıyor arka power tuşu aynı şekilde. ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz.

Pcden alttaki dosya ile yazılım atılması lazım sanki, ama cihaz bu şekilde pc görür mü orasından emin değilim.

Slymn41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Süleyman
1. **Cihazı Açın:** HY300 projeksiyon cihazınızı açın ve ana ekrana gelin.

2. **Güç Düğmesine Basın:** Ana ekrandayken uzaktan kumandadaki güç (power) düğmesine basın.

3. **Reboot Seçeneğine Git:** Güç menüsünde "Reboot" (Yeniden Başlat) seçeneğine gidin ve "OK" düğmesine basarak seçin.

4. **Ekran Karardığında:** Ekran karardığında, uzaktan kumandadaki "Home" (Ana Ekran) düğmesine tekrar tekrar basın (basılı tutmadan, hızlıca tekrar tekrar basın).

5. **Logo Göründüğünde:** Projeksiyon cihazının logosu göründüğünde, ekranda bir çember belirecektir. Bu, cihazın fabrika ayarlarına döndüğünü gösterir.

6. **Yeniden Kurulum:** Cihaz fabrika ayarlarına döndükten sonra tüm ayarlar sıfırlanacaktır. Cihazı yeniden kurmanız, uygulamaları yeniden indirmeniz ve hesaplarınıza tekrar giriş yapmanız gerekecek.

Bu adımları takip ederek projeksiyon cihazınızı fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Bu yöntem, ayarlara erişim sağlayamadığınız durumlarda oldukça faydalı olabilir.

Aynı sorunu yaşıyordum bende işe yaradı umarım yardımcı olur
Merhaba arkadaşlar dün bir hy300 modeli imiş sanırım projeksiyon aldım fakat açtığımda sürekli güncelleme ekranına gidiyor ama dönüp duruyor guncellemiyor fabrika ayarlarına döndüm yine aynısı oldu bir uygulamayı açmaya çalışırken direk güncellemeye geçiyor ve kapatmaya bastığımda kapanıp kendi açılıyor geri lütfen yardımcı olun ne yapmam lazım teşekkürler

Ekler

• 20240808_222703.jpg
    20240808_222703.jpg
    776.8 KB · Hit: 24

Slymn41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Süleyman
Lutfen Yardim Arkadaşlar technomen adlı saticidan hy300 projeksiyon aldım. Calistirdigimda sürekli güncellemeye geçiyor ama dönüp duruyor guncellemiyor bir uygulamaya tıklıyorum yine aynısı oluyor fabrika ayarlarına döndüm yine aynı oldu yardımcı olurmusunuz lutfen

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen
Bu kumandadan kullanan var mı arkadaşlar? her fonksiyon çalışıyor ama açma kapatma yapmıyor. 2 kumanda taşımak gerekiyor bu durumda.
10771220299826.jpg

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Anpro
Bu kumandadan kullanan var mı arkadaşlar? her fonksiyon çalışıyor ama açma kapatma yapmıyor. 2 kumanda taşımak gerekiyor bu durumda.
Alıntıyı görüntüle

Acma kapama tusu kızılötesi olarak calısıyor. Aldıgınız kumandada kızılötesi varsa tuş programlamaya izin veriyor olması lazım. Böylece kendi kumandasından tuşu kopyalayıp kullanabilirsiniz. Yoksa projeksiyon uzerinden ya da kendi kumandasından actıktan sonra bluetooth ile kullanabilirsiniz sadece.

bolitar35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emre han muslu
arkadaşlar bende yeni projeksiyon aldım. sanırım hy300 diye geçiyor. (her sitede farklı bir ismi var). herşeyiyle memnunum ama ışık kalitesi biraz sönük. seyir zevkini bazı filmlerde çok etkiliyor. en son android sürümü yüklü. ama projeksiyon ayarlarında renk, netlik, kontrast ayarlarını yapabileceğim bir menü yok. bir önceki aldığım vankyo projeksiyonda bu seçenekler vardı. google storede çok aradım ama işime yarayabilecek bir uygulama da bulamadım. sizce bu sorunu nasıl çözebilirim? amacım yüksek bütçeli bir cihazın performansını almak değil, sadece biraz renk ayarı yapmak istiyorum. hdmı ile bilgisayara bağlayıp, potplayer üzerinden ayarlama yapılabiliyor ama çok külfet kalblosu falan. yardımcı olursanız çok mutlu olurum. değerli önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Anpro
arkadaşlar bende yeni projeksiyon aldım. sanırım hy300 diye geçiyor. (her sitede farklı bir ismi var). herşeyiyle memnunum ama ışık kalitesi biraz sönük. seyir zevkini bazı filmlerde çok etkiliyor. en son android sürümü yüklü. ama projeksiyon ayarlarında renk, netlik, kontrast ayarlarını yapabileceğim bir menü yok. bir önceki aldığım vankyo projeksiyonda bu seçenekler vardı. google storede çok aradım ama işime yarayabilecek bir uygulama da bulamadım. sizce bu sorunu nasıl çözebilirim? amacım yüksek bütçeli bir cihazın performansını almak değil, sadece biraz renk ayarı yapmak istiyorum. hdmı ile bilgisayara bağlayıp, potplayer üzerinden ayarlama yapılabiliyor ama çok külfet kalblosu falan. yardımcı olursanız çok mutlu olurum. değerli önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.
Bu ayarların yapılabildigi gizli bir menu var, acmak icin asagıdaki videodan yararlanabilirsiniz.

bolitar35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emre han muslu
Bu ayarların yapılabildigi gizli bir menu var, acmak icin asagıdaki videodan yararlanabilirsiniz.

çok teşekkür ederim denedim ama yinede işe yaramadı. bende android 13 yüklü. menüsü videodakinden çok daha farklı. yinede buldum işlem yapılacak yerleri ama işe yaramadı.

Top Bottom