Neler Yeni

İnceleme HyperX Alloy Origins Core RGB! +SES TESTİ!!

Caelius

80+ Silver
Origins core da red switchlere sahip peki o premium klavye mi? Premium algısının bir farkı var ki tavsiye etmişim. Ayrıca hassasiyet artınca hız artmıyor biliyorum ama premium klavye üzerinde bulunan devreler, kompanentler ve işlem birimi değişiklik gösterebilir switchler aynı bile olsalar da. Hassasiyet artarsa hata yapmamak senin elinde ben yazı yazmıyorum oyun oynuyorum hassas olmalı benim için. Hassas klavye alıp yazı hatası yapan insan klavyeye suç atıyor ama suç onda ki yazı yazmak için klavye almalı her switch renkleri basış hassasiyeti ona göre belirleniyor.
Yazi hatasiyla alakasi yok switchlerin birbirlerine ustunlugu yoktur su algidan cikin artik sirf biraz daha basis hassasiyeti fazla diye 1000 tl fazla vermek bosa verilen paradir
Ayrica o dedigin guya "premium" klavye de o ses tekerlegidir vs bunlari hemen hemen her klavye de tus kisa yollari ile yapmak mumkun zaten malzeme kalitesi acisindan da iki klavye hemen hemen ayni ve alloy origins core aluminyum bir kasaya sahip

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,917
İsim
Enver Eryalçın
Yazi hatasiyla alakasi yok switchlerin birbirlerine ustunlugu yoktur su algidan cikin artik sirf biraz daha basis hassasiyeti fazla diye 1000 TL fazla vermek bosa verilen paradir
Ayrica o dedigin guya "premium" klavye de o ses tekerlegidir vs bunlari hemen hemen her klavye de tus kisa yollari ile yapmak mumkun zaten malzeme kalitesi acisindan da iki klavye hemen hemen ayni ve alloy origins core aluminyum bir kasaya sahip
Ses tekerleği ne alaka iç akşam dedim devre kartı her custom klavye de aynı mı? Her birinin kalitesi var bilindik gaming klavyeler de kendi pcb leşini üretip geliştiriyor her biri aynı değil diyorum bende. Switch ler ise mavi, kırmızı, Brown, yellow, pembe, siyah, gümüş, Green, turuncu gibi farklı switchler var ve bu tuşların her birinin tepkimeye girme aralığı farklı bu da ms de çok az da olsa fark ediyor ama switchler de önemli olan hassaslık kişiye özel ama her birinin bir özelliği var her birinin sesi ve tonu farklı espor da bunlar çok önemli basit klavye olsun diyenler bunları göz önünde bulundurmaz ayrıca bu corsair artık önceki gibi 899tl filan değil zaten arz talebin belli bir kitlesi olduğu için fiyatları 2500tl üzerinde ucuza almak isteyenler 2.el gidip alabilir. 1500tl bulabilirsiniz.

Caelius

80+ Silver
Ses tekerleği ne alaka iç akşam dedim devre kartı her custom klavye de aynı mı? Her birinin kalitesi var bilindik gaming klavyeler de kendi pcb leşini üretip geliştiriyor her biri aynı değil diyorum bende. Switch ler ise mavi, kırmızı, Brown, yellow, pembe, siyah, gümüş, Green, turuncu gibi farklı switchler var ve bu tuşların her birinin tepkimeye girme aralığı farklı bu da ms de çok az da olsa fark ediyor ama switchler de önemli olan hassaslık kişiye özel ama her birinin bir özelliği var her birinin sesi ve tonu farklı espor da bunlar çok önemli basit klavye olsun diyenler bunları göz önünde bulundurmaz ayrıca bu corsair artık önceki gibi 899tl filan değil zaten arz talebin belli bir kitlesi olduğu için fiyatları 2500tl üzerinde ucuza almak isteyenler 2.el gidip alabilir. 1500tl bulabilirsiniz.
Sana ne dersek diyelim kendi dusuncenden vazgecmezsin zaten o yuzden daha birsey anlatmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
947,038
Üyeler
149,133
Son üye
mandarta