Neler Yeni

Hyperx cloud 2 vs G pro X vs Logitech g435

canyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mehmet Can Yüzbaşıoğlu
Bütçe
3200
Merhabalar geçenlerde kız arkadaşım 2600TL ye kablolu hyperx cloud 2 almış çok sevindim aslında kulaklığı çok beğendim ama eski kulaklığım Logitech g430 kadar beni tatmin etmedi sanki logitech de sesler bir tık daha netti o yüzden üzerine biraz ekleyip kablolu g pro X mi alsam yoksa kablosuz g435 mi alsam çok kararsızım genelde cs oynuyorum yardımlarınızı bekliyorum..

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,558
İsim
Orkun
Merhabalar geçenlerde kız arkadaşım 2600TL ye kablolu hyperx cloud 2 almış çok sevindim aslında kulaklığı çok beğendim ama eski kulaklığım Logitech g430 kadar beni tatmin etmedi sanki logitech de sesler bir tık daha netti o yüzden üzerine biraz ekleyip kablolu g pro X mi alsam yoksa kablosuz g435 mi alsam çok kararsızım genelde cs oynuyorum yardımlarınızı bekliyorum..
Kanka şu konuya bir göz at bence: https://forum.donanimarsivi.com/konu/havit-gamenote-yeni-kablosuz-kulaklik.803763/

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,142
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Merhaba, G435 için yorum yapacaksam arkadaşım kullanıyor rahatlık olsun ses kalitesi olsun gayet güzel bir kulaklık. Fakat mikrofonu kötü değil berbat. Bu kadar kötü bir mikrofon uğraşsam yapamam. Benim 250 liralık Rampage kulaklığımın mikrofonu bundan çok daha iyi. Eğer ki ayrı bir mikrofonunuz var ise tercih edebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca Corsair HS80 modeli de listenize ekleyebilirsiniz mikrofonu çok kaliteli. İncelemelerine bakın derim. Ama hangisi daha iyidir bilmiyorum kulaklıklara pek hakim değilim yinede fikir olsun diye yazayım dedm.

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Emre
G435 alirsan pişman olabilirsin cloud 2 daha iyi.G prox kablolu olabilir

kırmızışarapp

80+ Silver
Kablosuz alacaksan Logitech'in alt modellerini önermem. G pro X'in birkaç olumsuz yorumunu duymuştum. Kablosuz olarak düşünürsen bence piyasadaki en düzgün ve ucuz olan HyperX Cloud Core Wireless, gerçekten çok iyi. Ben kullanıyorum bir tek sıkıntısını görmedim. Sadece pedlerini kötü kullandığım için soyulma oldu. Fakat HyperX Türkiye'ye Facebook'tan yazınca bedava yolladılar. Hemde hiçbir seri no falan istemediler şaşırdım bir tık. Piyasada Cloud Core Wireless stoğu olmadığı için bir tık az ve pahalı ama Sahibinden'den falan güvenilir 0 kutulu, faturalı satanlardan alabilirsin bence pahalı bulursan. Onun dışında Cloud 2 gerçekten iyidir. Onu da kullandım. Kablosuza geçmek istediğim için Cloud Core Wireless'a geçtim. Almayı düşündüğün model varsa söyleyebilirsin.

canyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mehmet Can Yüzbaşıoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden kimse Logitech g pro X tarafında değil cloud 2 ye göre daha yeni ve daha iyi bir kulaklık değil mi?

emoo26k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
yunus
Kablosuz alacaksan Logitech'in alt modellerini önermem. G pro X'in birkaç olumsuz yorumunu duymuştum. Kablosuz olarak düşünürsen bence piyasadaki en düzgün ve ucuz olan HyperX Cloud Core Wireless, gerçekten çok iyi. Ben kullanıyorum bir tek sıkıntısını görmedim. Sadece pedlerini kötü kullandığım için soyulma oldu. Fakat HyperX Türkiye'ye Facebook'tan yazınca bedava yolladılar. Hemde hiçbir seri no falan istemediler şaşırdım bir tık. Piyasada Cloud Core Wireless stoğu olmadığı için bir tık az ve pahalı ama Sahibinden'den falan güvenilir 0 kutulu, faturalı satanlardan alabilirsin bence pahalı bulursan. Onun dışında Cloud 2 gerçekten iyidir. Onu da kullandım. Kablosuza geçmek istediğim için Cloud Core Wireless'a geçtim. Almayı düşündüğün model varsa söyleyebilirsin.
hocam galiba core de dts var 7.1 mi dts mi ben fps türü oyun oynuyorum ve onu nasıl aktif ediyoruz

kırmızışarapp

80+ Silver
hocam galiba core de dts var 7.1 mi dts mi ben fps türü oyun oynuyorum ve onu nasıl aktif ediyoruz
Microsoft store'dan DTS'i yüklüyorsun. Otomatik lisans veriyor zaten. Fakat ben kullanmıyorum. İlk aldığımda kullanıyordum. Pek beğenmedim 7.1'i. Cs2'de falan normal kullanıyorum. Oyun için önermem 7.1 açmanı.

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
Logitech g pro X kablosuz kullanıyorum özel kullanıcı eq larınıda kullanıyorsan oyunlarda tadından yenmıyor. kronik sorunu var bendeki yeni olmasına ragmen sag kulaklık plastık kısımdan kırıldı parcayı temin ettim. logitech globale yazınca herturlu yardımcı oluyor hatta bozulup sıfır urun alan arkadaslarımda oldu.logitech ekipman dunyasının apple ıdır bütcen var g pro öneririm.

canyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mehmet Can Yüzbaşıoğlu
Sanırım g pro X alcam ak akçe de en düşük fiyat 3000tl ama değer diye düşünüyorum hyperx2 yi de 2600e almıştım iade edicem..

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
klavyealcam
G Pro X kullanıyorum. Sesi gayet güzel EQ yapmayınca biraz garip geliyordu ama EQ da var G Hub da. Mikrofonu Blue VO!CE açınca mükemmel çalışıyor arkadaşlarım yanında konuşuyormuşum gibi diyorlar :D DTS, 7.1 gibi şeyleri kullanmana gerek yok ben denedim ve sesi biraz boğduğunu ve yok ettiğini fark ettim. (Bazı sesler hiç duyulmuyor)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özellikle fps rekabetçi oynuyorsan kesinlikle önermiyorum dts 7.1 saçma işler
Bilip bilmeden adamı daha iyi duyuyorsun 7.1 ile falan diyenleri aldırma adamı duyamıyorsun bile. 7.1 kulaklık işi sahtekarlık

Top Bottom