Neler Yeni

🔥İndirim HyperX Cloud Core Wireless Kulaklık 1.699₺ 🔥

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Hazer
ses kalitesi çok güzel ben beğeniyorum valorant vs oynuyorum çoğunlukla mikrofonu kullanmadığım için mikrofon konusunda bir şey diyemem.
Extra EQ ayarı mevcut mu? Yoksa direk default mu?

Robius

80+ Bronze

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Hazer
dolby access yükleyin eq ayarı mevcut.
Normal olarak kulaklığı e-sports ve turnuvalar için kullanacağım ses performansı benim için çok önemli deneyimli arkadaşlar varsa eğer yorum yaparlarsa çok sevinirim ve tabi ki bilgi için teşekkür ederim.

Neromorte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Soykan
tavsiye etmem cloud 2 alın daha sağlıklı ses kalitesi alırsınız. çünkü core 2.4 band genişliğini uzatarak size surround veriyor çok yetersiz ve çok başarısız bilginiz olsun.

kablolu 7.1 modeli hakkında bilginiz varmı 2,4e güvenmediğim için core un kablolusunu almayı düşünüyorum

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
kablolu 7.1 modeli hakkında bilginiz varmı 2,4e güvenmediğim için core un kablolusunu almayı düşünüyorum
bence 7.1 gereksiz bi ozellik ve cloud 2 den anladığım ve gördüğüm kadarıyla son ses seviyesi daha düşül defaultda o yuzden kesinlikle alinir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Extra EQ ayarı mevcut mu? Yoksa direk default mu?
dts uygulaması var ama gereksiz görüyorum defaultda memnun bırakır bence

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,638
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
csgo vb gibi oyunlarda performansı nasıldır?
gayet iyi. G533 wireless var arkadaşımda uzaklaşınca sesi robot oluyor benim öyle bi problemim yok. 2+1 evde evin her yerinde çekiyor(araya 2 duvar + esyalar girerse kesiliyo sadece)

Arkadaşlar ben 1 seneyi aşkın süredir kullanıyorum aşırı memnunum sadece yazın deri olduğu için terletiyor. Oyunlarda vs hiç problem yaşamadım

Defaultta kullanıyorum hiçbir şey yapmadım

mikrofonu çok kötü biginiz olsun
Nası kötü :D Kötü falan değil size öyle denk gelmiştir. Discorddaki 1 arkadaşım bile şikayetçi olmadı ses kalitesinden

Tabii ben öyle aşırı müzik dinleyen birisi değilim müzik performansını anlamam ama oyunlarda vs hiç problem yaşamadım

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,197
İsim
Kerem Çavuş
Bende öyle oldum. Birisi mikrofonu çöp diyor birisi ses kasılmaz diyor birisi çok iyi diyor. Ortada kaldım
Mikrofonu yeterince iyi , mis gibi de ses kasılır kasılmaz diyen ya hayatında ses kasmamış ya da kbb ye randevu alması lazım ama aynı fiyatsa ben g535 tercih ederdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa YILMAZ
Teşekkürler konu için aldım bir tane umarım sıkıntısız gelir en son James Donkey 712 almıştım dip ses sorunu yüzünden 2 kere değişime verip geri iade etmiştim

Top Bottom