Neler Yeni

🔥İndirim HyperX Cloud Core Wireless Kulaklık 1.699₺ 🔥

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Bugün arkadaşım itopyadan aldı çok beğendi void elite 7.1 den geçti onun mikrofonu daha iyiydi tabi ama kablosuz kulaklık bambaşka bir rahatlık
Alınmalı mı sizce kararsız kaldım

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
kulaklık cok rahat ve hafif çok memnunum ses kalitesi ve mikrofonuda hosuma gidiyor. sorunu: deri oldugu icin yazin terletiyor ve son ses seviyesi çok yuksek değil cogu kisiye yeterli geliyor ama bana yeterli gelmedi

adiyeke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed
Aklında soru işareti olan arkadaşlara
Dip ses yok mikrofon kalitesi gayet iş görür 1000tl iken almıştım wireless rahatlığı vs alıştın mı bırakamazsın. Gecikme falan yok oyunlarda özellikle rainbow6siege için söylüyorum ses kasmakta hiç bir zorlanma yaşamayacaksınız. Tek eksiği kulaklık padinin deri olması kulak ısınıyo onun haricinde bi sıkıntı yok. Onu da hyperx cloud 2 kulaklık padini alacaksınız bez olanı tertemiz terlemeden de kurtulursunuz.

dk07tr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
DENİZ
csgo vb gibi oyunlarda performansı nasıldır?

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Aklında soru işareti olan arkadaşlara
Dip ses yok mikrofon kalitesi gayet iş görür 1000tl iken almıştım wireless rahatlığı vs alıştın mı bırakamazsın. Gecikme falan yok oyunlarda özellikle rainbow6siege için söylüyorum ses kasmakta hiç bir zorlanma yaşamayacaksınız. Tek eksiği kulaklık padinin deri olması kulak ısınıyo onun haricinde bi sıkıntı yok. Onu da hyperx cloud 2 kulaklık padini alacaksınız bez olanı tertemiz terlemeden de kurtulursunuz.
Abartı mı kötü deri olması birde soyulmaua şansı var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

kulaklık cok rahat ve hafif çok memnunum ses kalitesi ve mikrofonuda hosuma gidiyor. sorunu: deri oldugu icin yazin terletiyor ve son ses seviyesi çok yuksek değil cogu kisiye yeterli geliyor ama bana yeterli gelmedi
Derisinin soyulma şansı var mı?

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,863
İsim
İsim İSİMOĞLU
Bu fiyattan alınır

TheCaxhZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Efetan Yıldız
Abartı mı kötü deri olması birde soyulmaua şansı var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Derisinin soyulma şansı var mı?
derinin soyulma durumu her zaman oluyor ben geçen yaz 900 TL den almıştım şuan hiçbir sıkıntı yok sorunsuz kullanıyorum soyulma vs de olmadı hiç ama her an olabilir düşüncesiyle kullanıyorum :)

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,069
İsim
Ali Batmaz
Bence amazondan alınmamalı. Çünkü normalde trde satıcıların hepsi kullanılman kulaklıkların iadesini almaz ama amazon alıyor geri satıyorlar o sebepten almazdım.
Yok satmıyorlar iade alınan ürünleri

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Hazer
Kulaklık ihtiyacım var profesyonel e-sports yolundayım alınır mı sizce ses kalitesi performansı ve mikrofon kalitesi nasıl?

HipsterZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melihcan sağdıç
mikrofonu çok kötü biginiz olsun

TheCaxhZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Efetan Yıldız
Kulaklık ihtiyacım var profesyonel e-sports yolundayım alınır mı sizce ses kalitesi performansı ve mikrofon kalitesi nasıl?
ses kalitesi çok güzel ben beğeniyorum valorant vs oynuyorum çoğunlukla mikrofonu kullanmadığım için mikrofon konusunda bir şey diyemem.

Top Bottom