Neler Yeni

Yardım HyperX Cloud II Core Wireless ürünüyle ilgili hiçbir bilgi bulamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege
Merhabalar Amazon'da indirimlere bakarken HyperX Cloud II Core Wireless ürününe denk geldim ve güzel bir indirim oranı mevcut fakat ben bu kulaklıkla ilgili araştırma yaptığımda bu kulaklıkla ilgili ne bir video ne de bir kullanıcı yorumu bulabildim. Arattığımda ya ''HyperX Cloud Wireless'' çıkıyor ya da ''HyperX Cloud II Wireless'' çıkıyor. Asla HyperX Cloud II Core Wireless ile ilgili bir şey bulamadım.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-03-12 161645.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-12 161645.png
    346.8 KB · Hit: 100

kırmızışarapp

80+ Silver
Merhabalar Amazon'da indirimlere bakarken HyperX Cloud II Core Wireless ürününe denk geldim ve güzel bir indirim oranı mevcut fakat ben bu kulaklıkla ilgili araştırma yaptığımda bu kulaklıkla ilgili ne bir video ne de bir kullanıcı yorumu bulabildim. Arattığımda ya ''HyperX Cloud Wireless'' çıkıyor ya da ''HyperX Cloud II Wireless'' çıkıyor. Asla HyperX Cloud II Core Wireless ile ilgili bir şey bulamadım.
Yeni çıkan bir model büyük ihtimalle. Cloud Core wireless kullanıyorum. Kullanım süresi 20 küsür saat çünkü. Cloud Core Wireless'ın yenilenmiş versiyonu olsa gerek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence pahalı bir tık. Fiyatı düşerse alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni çıkan bir model büyük ihtimalle. Cloud Core wireless kullanıyorum. Kullanım süresi 20 küsür saat çünkü. Cloud Core Wireless'ın yenilenmiş versiyonu olsa gerek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence pahalı bir tık. Fiyatı düşerse alınabilir.
Bu büyük ihtimal düşeceği en düşük fiyat %20 gibi bir indirim gözüküyor. Şu an için Fiyat Performans olarak başka önerebileceğiniz kablosuz kulaklık var mı?

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1710707864826.png
Fiyatı 3099 TL'ye düşmüş %37 oranında bir indirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,785
Üyeler
156,983
Son üye
BurakTheHun
Top Bottom