Neler Yeni

İndi̇ri̇mli̇ Amd Wrai̇th Pri̇sm

~KİNG~

80+ Bronze
sıvı soğutmadan bile güzel emin ol, ben kullanıyorum, sıvı soğutmada taktım ama wraith prism in yerini almadı.

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
T6 13-15 derece daha iyi soğutma performansına sahip
T6 dan daha iyi kule tipi kullanmam ve RGB si olup 400tl fiyata bulunan bir soputucuya sahip olupta anakartta argb portu bulunmadığından RGB ışığını kapatmaya ben :kekw::kekw::kekw:
Mesaj otomatik birleştirildi:

sıvı soğutmadan bile güzel emin ol, ben kullanıyorum, sıvı soğutmada taktım ama wraith prism in yerini almadı.
Atma ziyaaa

~KİNG~

80+ Bronze
T6 dan daha iyi kule tipi kullanmam ve RGB si olup 400tl fiyata bulunan bir soputucuya sahip olupta anakartta argb portu bulunmadığından RGB ışığını kapatmaya ben :kekw::kekw::kekw:

Atma ziyaaa
Atma ziyaa mı? Kardeşim, denedik te söylüyoruz…

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Atma ziyaa mı? Kardeşim, denedik te söylüyoruz…
Sanki birisi kule tipi diğeri yatay tip. Fark vardır sanki.

Atıyor hocam. Wraith prism ile t6 arasında fark var.

Ahanda buyur bu değerleri geçebiliyorsan gel geç.

Screenshot_2022-01-29-06-45-23-327_com.teamviewer.teamviewer.market.mobile.jpg
Screenshot_2022-01-29-06-45-00-252_com.teamviewer.teamviewer.market.mobile.jpg
1645037551990.png3 bakır borulu kule tipi ile yanı resimdeki soğutucu ile sıcaklıkları bunlar. Gel kapışalım.

Bu arada min sıcaklığı niye 0 gösteriyor bazı çekirdekler de kuzey kutubunda falanda değilim. Bursa'nın göbeğindeyim bu nasıl sensör.

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver

~KİNG~

80+ Bronze

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle3 bakır borulu kule tipi ile yanı resimdeki soğutucu ile sıcaklıkları bunlar. Gel kapışalım.

Bu arada min sıcaklığı niye 0 gösteriyor bazı çekirdekler de kuzey kutubunda falanda değilim. Bursa'nın göbeğindeyim bu nasıl sensör.
Dostum tamam sensin , ama konuşma üslubun hiç hoş değil karşında çocuk yok, ilk başta nasıl konuşacağını öğren ondan sonra gel bana .

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Dostum tamam sensin , ama konuşma üslubun hiç hoş değil karşında çocuk yok, ilk başta nasıl konuşacağını öğren ondan sonra gel bana .
Tamamda sen diyorsun ki sıcaklıkları gayette fark etmiyor diyorsun şimdi gördün sıcaklıkları geri vitese takıyorsun.

Bu arada yüklendiysem kusura bakma bugün sinirlerim tepemde.

~KİNG~

80+ Bronze
Tamamda sen diyorsun ki sıcaklıkları gayette fark etmiyor diyorsun şimdi gördün sıcaklıkları geri vitese takıyorsun.

Bu arada yüklendiysem kusura bakma bugün sinirlerim tepemde.
Emin ol geri vitese takmak değil konu, neyse sıkıntı değil canın sağolsun.

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Emin ol geri vitese takmak değil konu, neyse sıkıntı değil canın sağolsun.
Şimdi düşününce niye öyle dediğimi unuttum. Ama sıcaklıkları fark etmiyor demeniz yanlış bir bilgiydi heleki sıvı soğutmaya göre. O bilgiyi düzeltmenizi rica ediyorum.

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle3 bakır borulu kule tipi ile yanı resimdeki soğutucu ile sıcaklıkları bunlar. Gel kapışalım.

Hocam attığınız değerlerde bir sıkıntı var birinde 197 w güç çekerken diğerinde 124 w arada devasa fark var birinde boostlanmamış işlemci nereden referans aldınız bilmiyorum ama .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,181
Üyeler
157,038
Son üye
Blackopps
Top Bottom