Neler Yeni

I3 12100F-ASUS DUAL RTX3060 11.999₺! İyi Mi?

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
Bildiğim kadarıyla zaten A770, 3060-3060Tİ arasında. Ama iste yeni kart olduğundan önyargım var.
Bide güç tüketimi aşırı fazla.

Neyse, boş ver aldık artık. A770 alarak MAVİ’liler grubuna katıldım :D

İncelemesini yaparım yakın zamanda. Aşırı merak içerisindeyim doğrusu.
A770 yeni suruculerle birlikte 3060tiyi falan da geciyordu yanlis hatirlamiyorsam, QHD'de ciddi avantaji var ozellikle. Guc tuketimi fazla evet, ileride yeni mimariye geçip hallederler diye dusunuyorum. Son zamanlarda asıı surucu problemi gormedim de performansi dengesiz olan oyun sayisi fazla hala.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1

TheKill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Abdulsamed Önder
Görev başarılı teşekkür ederim herkese
Mağazalara gidin
IMG20230626215737.jpg

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar

TheKill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Abdulsamed Önder
Hangi magzada oldugunu nerden bakicaz gostermiyor
Herhangi bir mağazada Yok hocam yani giriyorsun ellerinde parçalar var eksik parçalar zaten temin edip sana bir tarih veriyorlar o tarihte gidip kasanı alıp çıkıyorsun ayrıca access kartına peşin fiyatına 9 taksit vardı bu mükemmel bir fırsat borçlanmak iyidir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayırlı olsun kaç taksit yapıyolar :D
Artık içimden mi geldi bilmiyorum, Bir önceki yorumda bunu da özellikle belirttim 9 taksit peşin fiyatına axess'e yapıyorlardı ben öyle aldım.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,085
İsim
Kerem Çavuş
Herhangi bir mağazada Yok hocam yani giriyorsun ellerinde parçalar var eksik parçalar zaten temin edip sana bir tarih veriyorlar o tarihte gidip kasanı alıp çıkıyorsun ayrıca access kartına peşin fiyatına 9 taksit vardı bu mükemmel bir fırsat borçlanmak iyidir.

Artık içimden mi geldi bilmiyorum, Bir önceki yorumda bunu da özellikle belirttim 9 taksit peşin fiyatına axess'e yapıyorlardı ben öyle aldım.
çok iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Adem Arslan

Tüm subeler icin gecerli mi

Top Bottom