Neler Yeni

İ3 12100F İşlemcili Sistem Açılmıyor.

beneren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Korkmaz
Satıcı hepsiburada iade de sıkıntı çıkarmaz büyük ihtimalle. Gene aynısını alabilirsin ya da Corsair, FSP onlara da bakabilirsin. High Power da iyi marka normalde.
Kasadan söküp kutusuna eksiksiz bir şekilde koydum. Pazartesi iade edeceğim. Önerebileceğin güzel bir psu var mı?

Hurly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Kerem Yıldız
Abi hiç tepki vermiyor demişsin bios güncellemeyle ne alakası olabilir ki :D fanlar bile çalışmıyorsa zaten anakartta güç yok ki biosun eski olması sorun yaratsın :D

beneren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Korkmaz
Abi hiç tepki vermiyor demişsin bios güncellemeyle ne alakası olabilir ki :D fanlar bile çalışmıyorsa zaten anakartta güç yok ki biosun eski olması sorun yaratsın :D
Valla araştırmalarım ve izlediğim videolar sonucu böyle bir düşünce oluştu ve onu yazdım. Videolarda biosu güncelledikten sonra pc açıldı gibi şeyler söylüyorlardı ben de ona istinaden böyle bir şey yazdım. Çünkü ilk defa başıma böyle bir şey geldi ve bu konuda da bilgim olmadığı için insan kim ne derse ona inanıyor. Fakat sorunun psu kaynaklı olduğundan şüpheleniyordum ve öyle de oldu. Bakalım yeni bir psu alacağım aklınızda veya kullandığınız iyi bir psu varsa önebilirsiniz. 😃

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,585
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
aynı sorun bende de vardı çözüm olarak vatanbilgisayara götürdüm orda statik elektrik işlemini yaptılar sorun çözülmüştü sonra evde farklı bir pcde yaptım onda da sorun çözülmüştü yakınında bir bilgisayarcı falan varsa bi götür istersen
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Kürşat Kütükçü şu arkadaşın sorununa bi bakar mısın sana zahmet :)
Kardeşim daha yeni müsait oldum okudum şimdi PSU yu dışarıda da çalıştırmaya çalışmış çalışmamış o zaman PSU kaynaklı sorun olma ihtimali var

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,585
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

kırmızışarapp

80+ Silver
Beyler sorunu çözdüm. Sorun PSU’da. Önceki yanıtlarımda eski bir psu’m var ama anakarta uyumlu değil demiştim. Eski psu anakart güç kablosunu taktım cpu güç kablosuna ise sadece 4 pinli kabloyu taktım çünkü 8 pinli kablosu yok. Neyse power tuşuna bastım kasa çalışmaya başladı. En başından beri yeni aldığım güç kaynağından şüpheleniyordum, yanılmamışım. Çünkü psu bariz şekilde kullanılmış ve vida yerlerinde zorlanma var. Pazartesi fotoğraf kanıtlarıyla birlikte iade talebi açıcam. Ekte çalıştığına dair fotoğraf paylaşıyorum
Sorunu bulduğuna sevindim. Umarım iade alırlar...

beneren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Korkmaz
Sorunu bulduğuna sevindim. Umarım iade alırlar...
İade almamaları için hiçbir sebep yok bana göre çünkü geldiği gibi kutu içeriği eksiksiz iade ediyorum. Zaten suç onlarda çünkü sağlam bir ürünü neden tekrar iade etmek isteyeyim üstelik 1 hafta boyunca sabırsızlıkla beklediğim bir üründü. 😄

Son düzenleme:
Top Bottom