Neler Yeni

i5 13600k İşlemcim Çok Isınıyor !!

baranthemosby

80+ Bronze
Anladım hocam ama dediğim gibi ayarlar kısmında o seçenek görünmedi bende maalesef. :( Acaba başka bir ayarı mı var?

Gösterilen şekilde yapın. Seçenekler kısmında videoda sıcaklığı gösteriyor mu bilmiyorum, okuyup işaretleyebilirsiniz. Hocalarım o şekilde yardımcı olur. Aynı işlemci bende de var. Sıvı soğutucu takacağım yakında. Konunuzun takipçisiyim. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
CENGİZHAN ZEYBEK

Gösterilen şekilde yapın. Seçenekler kısmında videoda sıcaklığı gösteriyor mu bilmiyorum, okuyup işaretleyebilirsiniz. Hocalarım o şekilde yardımcı olur. Aynı işlemci bende de var. Sıvı soğutucu takacağım yakında. Konunuzun takipçisiyim. :)
Tamam hocam. Şimdi kendim biraz kurcalayınca buldum. İzleme bölümündeki "Aktif donanım izleme grafiği" kısmında galiba AIDA64.dll kısmı seçili olmadığından dolayı aktif etmemiş. Aktif edince düzeldi. Şimdi test edip size sonuçları bildiririm. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
CENGİZHAN ZEYBEK

Takip ettim hocam. MW2'de 125 Watt güç tüketiyor en fazla. O sırada sıcaklık 85-88 derece arasında geziyor. İşlemci gücü de 5.0 Ghz'a çıkıyor.

baranthemosby

80+ Bronze
Takip ettim hocam. MW2'de 125 Watt güç tüketiyor en fazla. O sırada sıcaklık 85-88 derece arasında geziyor. İşlemci gücü de 5.0 Ghz'a çıkıyor.
Ne kadar fazla Watt çekerse o kadar çok ısınır tabii. Ben soğutucu sipariş ettim. Bakalım bi.

baranthemosby

80+ Bronze

baranthemosby

80+ Bronze
Hocam Gigabyte Anakartta öyle bir şey bulamadım ya. Bir yer buldum denedim herhangi bir şey fark ettirmedi. Stok soğutucudan da kötü bir fanım var şu an. Sıvı soğutucu gelene kadar idare ediyorum. Rica etsem aynı videonun Gigabyte Anakartı için göz atabilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
CENGİZHAN ZEYBEK
Hocam Gigabyte Anakartta öyle bir şey bulamadım ya. Bir yer buldum denedim herhangi bir şey fark ettirmedi. Stok soğutucudan da kötü bir fanım var şu an. Sıvı soğutucu gelene kadar idare ediyorum. Rica etsem aynı videonun Gigabyte Anakartı için göz atabilir misiniz?
Bakarım tabii.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
CENGİZHAN ZEYBEK
Hocam Gigabyte anakart için undervolting ayarı için şöyle bir video buldum. Umarım işine yarar. :)

baranthemosby

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
952,889
Üyeler
150,178