Neler Yeni

i7 oyun bilgisayarı Cyberpunkı orta ayarlarda açar mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ync_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Oğuzhan Yalçın
ama arkadaşlar, oyun bilgisayarı değil mi bu. 4gb ekran kartı var. en iyi intel işlemci i7 var.
i7 1.nesil dostum benim. İnternette bile gezemessin bunla. başlıkta oyun bilgisayarı kasa da led olunca PC iyi oldugunu mu zannediyosun.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
ek
https://urun.n11.com/masaustu-bilgi...gb-ekran-karti-215-monitor-oyun-PC-P392094116 arkadaşlar fiyatı çok uygun. hayalimde hep böyle bir oyuncu bilgisayarı vardı. cyberpunk oynamak istiyorum orta ayarlarda, sonuçta i7 var ssd var 4cigabayt ekran kartı var. oynanır mı arkadaşlar?
ekran katı doğru düzgün piyasadaki oyunları 720p lowda bile 30fps altı anca çalıştırıyor
işlemcin 1.nesil işlemci
intel core serisinin en güçsüz işlemcilerinden biri ve eski
sakın alma değmez

Unidentified

80+ Silver
SSD'yi WD 240GB Green olarak seçin.
Eğer bütçeniz yetiyorsa anakartı B450M S2H seçin. Bütçeniz yetmiyor ise geri kalan para ile monitor alın.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
https://urun.n11.com/masaustu-bilgi...gb-ekran-karti-215-monitor-oyun-PC-P392094116 arkadaşlar fiyatı çok uygun. hayalimde hep böyle bir oyuncu bilgisayarı vardı. cyberpunk oynamak istiyorum orta ayarlarda, sonuçta i7 var ssd var 4cigabayt ekran kartı var. oynanır mı arkadaşlar?
Hocam bu bilgisayarlardan uzak dur. Bu işlemciyi almanızı kesinlikle önermem. Çünkü desteklediği ram hızı çok düşük, uyumlu fazla anakark yok. i7 olması gözünüzü boyamasın ilk nesil i7.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
izoly de turbox da dragos da alınmaz kanka havalı isimler koyup insanları kandırmaya çalışıyorlar
bunları dövüceksin işte
milleti yalan yanlış bilgiler veriyorlar sonra eee biz teknoloji kanalıyız
başta zaten turbox iyi desen bile bida seni ciddiye almam

smsísmαíl

80+ Silver
bunları dövüceksin işte
milleti yalan yanlış bilgiler veriyorlar sonra eee biz teknoloji kanalıyız
başta zaten turbox iyi desen bile bida seni ciddiye almam
evet maalesef ve bazı bilgi sahibi olmayan kardeşlerimiz bunları oyun bilgisayarı sanıp alıyorlar :(

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
Turbox ile Cyberpunk 2077 kelimeleri bir araya nasıl geldi ya :D. İ m k a n s ı z.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,001
Üyeler
143,270
Son üye
moltisanti
Top Bottom