Neler Yeni

❌İndirim Bitti! i9-13900HX 64GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD 16GB RTX4090 35.889 TL

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Axl Rose
Vallaha benim tek amacım kupon koparabilmek. Şöyle yanlış fiyatlandırma sebebiyle iptal olmasından ötürü 1K kupon verseler tadından yenmez. Yöntemi olan varsa paylaşabilirse sevinirim.

Bu arada bu laptopun bu fiyata gelmesi imkansız. Geleceğine dair beklentisi olanlar da şaka yapıyor herhalde. Şimdiye kadar hangi hatalı fiyat girilen ürünü gönderdiler ki bunu göndersinler. 200 TL'lik ürünü 20 TL'ye satsalar yanlışlıkla onu bile iptal ediyor bunlar. Zaten bir dümenler dönüyor şu an. Şirket batmış ve paraya sıkışmış olsa bile yine de bu paraya satmaz. 20K indirim yapsa belki yine stokta kalmazdı ama 4050/4060 modeller için o fiyatlar normal. Onları gönderebilirler. O fiyatlar da bence bu markaya verilmez.
1k kupon bekleyenler de şaka yapıyor tabi :)

burakatan

80+
Şu an Excalibur satıcısı trendyolda silinmiş durumda.
HB'de normal fiyatlardan satış yapıyorlar. Kesin hesapları hacklendi. Bu arada hesap duruyor. Sadece ürünler listeden kaldırıldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler durum kontrol. Siparisler ne durumda?
Hocam bu saatte iptal edecek değiller herhalde. Yarın 9'dan sonra mesai başlar. Tek tek iade mesajları gelmeye başlar.

20-30 liraya jabra elite 4 kulaklık gördüm ben, geçen xiaomi kulaklık sattılar 40 liraya. İmkansız diye bir şey yok, he ben gelir diye mi aldım yok, senin dediğin gibi kupon gelir diye aldım.
Ama onlar ufak ürünler. Biz burada 60K'lık bir farktan bahsediyoruz.

1k kupon bekleyenler de şaka yapıyor tabi :)
Laptoptan zaten ümit yok. Belki kupon verirler ne yapalım? Umut fakirin ekmeğidir diye boşuna dememişler 😅

Leqendd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yusuf
İptal yemediğini söyleyen arkadaşlar durum nedir şu an?

Top Bottom