Neler Yeni

Ibandan bilgi bulunabilir mi?

wszzrv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Erkan
selamlar. Bazıları bilir edit işiyle uğraşıyorum. materyellerimi satmak istiyorum fakat sh**** adlı siteden satmak istitorum fakat yaşım yetmiyor. bi arkadaşa bir kişi ibanını ver açayım demiş ve açmış. bana çok inandırıcı gelmedi. ibandan bilgilerimi bulabilir mi?

Farex

80+ Silver
Bulabilir çocukların elinde panel diye bir sistem var her bilgiyi bulabiliyorlar işte senin yaşıtların böyle o yüzden girme derim kardeşim.

cskn95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emirhan Coşkun
Bulabilir çocukların elinde panel diye bir sistem var her bilgiyi bulabiliyorlar işte senin yaşıtların böyle o yüzden girme derim kardeşim.
Banka bilgilerinin bulundugu bir panelin sizdigini hic duymadim. Sizan panelleri gordum, seri no disinda kimlik bilgileri, aile bilgileri, telefon numaralari ve adresler bulunuyor. IBAN'dan bilgilierini patlatmak oturma organi ister, cocuklarda olmaz o. Cocugu gec olan adam zor bulursun.

mertoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mert
selamlar. Bazıları bilir edit işiyle uğraşıyorum. materyellerimi satmak istiyorum fakat sh**** adlı siteden satmak istitorum fakat yaşım yetmiyor. bi arkadaşa bir kişi ibanını ver açayım demiş ve açmış. bana çok inandırıcı gelmedi. ibandan bilgilerimi bulabilir mi?
IBAN'dan isim soyismini bulabilirler, oradan da geri kalanını biliyorsunuz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,050
Üyeler
156,269
Son üye
yagizdmrr
Top Bottom