Neler Yeni

İÇERİK İSTEKLERİNİZİ ALAYIM EFENİM 🔥

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,080
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
3090Ti ile 6900XT yi dibine kadar Overclock yapıp kafa kafaya tokuştur.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,768
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Knkalar bu aralar keyfim yerinde merak ettiğiniz video içerikler varsa yorumda belirtin ben de videosunu yapayım. Misal değişik bir ürün gördün merak ettin yaz yoruma videosunu yapayım. Veya bir soru işaretin vardır yaz yoruma videosunu yapayım. 🔥
İkidebir 1000tlye kadar düşüyor fakat youtubede kendisi hakkında çok türkçe içerik yok (ingilizce içeriklerine baktım ama yeterince detaylı değildi bence)

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ömer Faruk
Knkalar bu aralar keyfim yerinde merak ettiğiniz video içerikler varsa yorumda belirtin ben de videosunu yapayım. Misal değişik bir ürün gördün merak ettin yaz yoruma videosunu yapayım. Veya bir soru işaretin vardır yaz yoruma videosunu yapayım.

Knkalar bu aralar keyfim yerinde merak ettiğiniz video içerikler varsa yorumda belirtin ben de videosunu yapayım. Misal değişik bir ürün gördün merak ettin yaz yoruma videosunu yapayım. Veya bir soru işaretin vardır yaz yoruma videosunu yapayım. 🔥
İ9 12. Nesil vs R9 en 6. Nesil çıktığında ama 5. Nesilde olabilir

ters ə

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
33379
Akıllı saat/bileklik
Orta-üst model laptop

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Halit Efe Kaplan
İ912900k ve 3090 ile 8 bit Mario oynamak

rcpnl64

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Recep Ünlü
Hocam mining sisteminizin detaylı videosunu çeker misiniz?

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Şuan incelediğin hiç bir ürünü alacak durumda olmadığım için sadece bisikletin ilgimi çekiyor. Bir inceleme bekleriz hocam. :)

123kral14

80+ Silver
Abi elektirkli bisiklet videosu lütfennnnn

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Bence özel custom sistemler toplayabilirsin. Yurtdışında çok yapan görüyorum. Adamlar her kasaya sistem kuruyor. Yani bazen çok farklı kasalar görüyorum, beğeniyorum, alıyorum. Bu alacağım kasanın kanalında bir toplama pc videosu olsa çok çok hoşuma gider. Çok kasa denemek istiyorum ama alırken çekiniyorum. Yurtdışında videosu varsa izliyorum yoksa öyle bakıyorum. Yani sadece kasa değil içindeki bileşenleri de kastediyorum. Mesela sıvı soğutma olabilir. Demek istediğim baştan sona hem montaj rehberi, hem ürünü tanıtım, bilgilendirme vs. alınır alınmaz diye anlatabilirsin. Sende malzeme çok evdekiler ile bile yapabilirsin diye düşünüyorum. Sıkıldık sürekli aynı sistemlerden onu söyleyim. Montaj izlemek hoşuma gidiyor ama aynı kasalarda değil.

Top Bottom