Neler Yeni

İÇERİK İSTEKLERİNİZİ ALAYIM EFENİM 🔥

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Knkalar bu aralar keyfim yerinde merak ettiğiniz video içerikler varsa yorumda belirtin ben de videosunu yapayım. Misal değişik bir ürün gördün merak ettin yaz yoruma videosunu yapayım. Veya bir soru işaretin vardır yaz yoruma videosunu yapayım. 🔥
TR'de Custom Keyboard'ların incelemesi çok az. O tarz incelemeler yapabilirsin.

AdRaSa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
ARDA
Detaylı ayarlar olabilir. Örneğin yaklaşık 1 ay önce senin hepsiburada tavsiyelerinle birlikte zeminini yapmış olduğum pc'yi topladım. Ama henüz tam verimlilik nasıl alırım oyun bakımından bulamadım. Yapılanlar biraz eskide kaldığı için güncellenmesi gerekiyor bence. Ya da ben beceremiyorum.

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
Knkalar bu aralar keyfim yerinde merak ettiğiniz video içerikler varsa yorumda belirtin ben de videosunu yapayım. Misal değişik bir ürün gördün merak ettin yaz yoruma videosunu yapayım. Veya bir soru işaretin vardır yaz yoruma videosunu yapayım. 🔥
Bi telefon incelemesi bekleriz ne olursa olsun

GazzeliAtalay

80+ Bronze
1. Piyasada pek fazla bilinmeyen SSD modellerinin incelemesi
2. Hava soğutucu karşılaştırmaları 300 ve 500 TL arasında
3. Ucuz modellerdeki sıvı soğutma uzun kullanım videoları (Rajintek, Gamepower, Gamebooster gibi ürünler mümkünse)
Ssd ve sıvı soğutmaların uzun kullanımı bence önemli. Kullanan kişilerden bilgi almak daha mantıklı değil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,695
İsim
Burak Karadağ
Abdullah Abi AOC'un oyuncu serisi modeli olan Agon monitörünü incelemişmiydi ? O monitörler çıkalı çok olmadı. Kendisi de kullanıyor.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,222
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
1600 af ın 4ghz ve 4.2ghz o.c lanmış hali ile 3050 test videosunu merak ediyorum.
umarım benim dışımda bu videoyu isteyenlerde çıkarda gelir video :)

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Detaylı sistem toplama rehberi güzel olur. Parça listesi istersen
12. Nesil Intel
Rog Z690
Trident Z5
Helios siyah
Ön tarafta 3, egzoz'a 1 sıvı soğutmaya 3 tane olacak şekilde Ml120 Pro
3070/3080 Rog-Suprim

Ya da sadece Trident Z5 incelemesi olabilir.

Tataer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Mehmet Ali
Ucuz markaların monitörleri , sıvı soğutmaları ve ssd'lerini incelediğin bir video yaparsan çok iyi olur, böylece insanların alırken ki soru işaretleri kafalarından kalkar.

bayrock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
murat akay
Madencilik piyasada yeni yeni tanınırken, çoğu kişinin soru işaretlerini gidermiştin, bence bu ara NFT, Metaverse konularına el atsan ilgi çekici olabilir kral

Top Bottom