Neler Yeni

İÇERİK İSTEKLERİNİZİ ALAYIM EFENİM 🔥

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Knkalar bu aralar keyfim yerinde merak ettiğiniz video içerikler varsa yorumda belirtin ben de videosunu yapayım. Misal değişik bir ürün gördün merak ettin yaz yoruma videosunu yapayım. Veya bir soru işaretin vardır yaz yoruma videosunu yapayım. 🔥
kombiyi 80 derece yapıp camları kapayıp sıcaklık testi

Just reset

80+ Bronze
Türkiyedeki internet ve altyapı hakkında video yapabilirsin en azından az biraz sesimiz duyulur. Avrupa internetiyle falan karşılaştırırsan iyi olabilir @Abdullah Hacıgül

B0ra

80+ Bronze
Knkalar bu aralar keyfim yerinde merak ettiğiniz video içerikler varsa yorumda belirtin ben de videosunu yapayım. Misal değişik bir ürün gördün merak ettin yaz yoruma videosunu yapayım. Veya bir soru işaretin vardır yaz yoruma videosunu yapayım. 🔥
Çok ucuz bir ekipman. Böyle pek bilinmeyen markalar. Klavye,mouse gibi.

Yseyrek

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Yasin Seyrekoğlu
oyuncu koltuğu önerisi bulamıyorum güncel olarak yaptırsa yaptırsa sen indirim yaptırırsın reis

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Fiat Egea 1.5 Hibrit videosunu yapabilirsin yeni içerik güncel bir içerik

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
overclock yapılabilen parçalar (ram işlemci ekran kartı vb.) için detaylı bir overlock rehberi bekleriz.

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Detaylı sistem toplama rehberi güzel olur. Parça listesi istersen
12. Nesil Intel
Rog Z690
Trident Z5
Helios siyah
Ön tarafta 3, egzoz'a 1 sıvı soğutmaya 3 tane olacak şekilde Ml120 Pro
3070/3080 Rog-Suprim

Ya da sadece Trident Z5 incelemesi olabilir.
Oldu olacak videonun sonunda sana hediye etsin istersen?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiat Egea 1.5 Hibrit videosunu yapabilirsin yeni içerik güncel bir içerik
Yapar yapmasına da anlar mı Abdullah abi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,280
İsim
Diyarhan
Edifier G2 Gaming kulaklık, TR'de düzgün bir incelemesi yok ve oldukça kaliteli bir kulaklığa benziyor. Mikrofon kalitesine baktım yurt dışı videolarında fiyatına göre hayet üst seviyeydi.
Şimdi baktım da ses kartı kulak padleri güzel duruyor. Fiyatı da ucuz denenebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsiburada ile masa oda dekarasyonu işbirliği olabilir. Sürekli kasa ve ekipman alıyoruz bunu koyacağımız güzel ve uygun ürünlerde olabilir.

Bose QuietComfort 20 Kablolu Kulak-İçi Gürültü Giderme Kulaklığı (Apple için), Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B00X9KV0HU/ref=cm_sw_r_apan_i_V9A0NFT22X3JR7H0SQVN
Bu ürün anlattığı gibi varmı reis incelersen sevinirim

logan53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Mücahit Saklı
rx 6600'ün marka modellerini incele kral . Hangisi daha performanslı veya sesli vs.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Oldu olacak videonun sonunda sana hediye etsin istersen?
Ne alaka?
Video içerik önerisi istemiş bende detaylı sistem toplama rehberi gelebileceğini belirttim. Parçaları tabii ki Abdullah abi belirler benimki sadece bir öneriydi.

Top Bottom