Neler Yeni

🔥İndirim 🔥ID-Cooling FrostFlow X 240 Lite 240mm Sıvı Soğutucu 1299 TL🔥

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Usta şimdi bende 5600 var, soğutucusu wraith prism. Oyunda gördüğüm max sıcaklık 70 diyebilirim. Bu sıvı soğutucuyu alınca 60'ın altına düşecek mi dersin? Önerir misin almamı?
Sürdüğün macunun kalitesi, kasanın hava sirkülasyonu bunların hepsi sıcaklık değerlerinde değişikliğe sebep olur ama wraith prism ile arasında çokça fark olduğu kesin. Wraith prismin 65-70'lerde gezdiği sistemde id cooling se224xt kule tipi sogutma bende 55i geçmemişti.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,735
İsim
kilan embappe
Görüntüye önem veriliyorsa alınabilir, Ama onun dışında zaten bu fiyattaki hava soğutucular 240mm sıvı soğutmalardan güçlü...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bulamadım hocam
Kendi sitesine niye yazmamışlar la

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Aytekin
Sürdüğün macunun kalitesi, kasanın hava sirkülasyonu bunların hepsi sıcaklık değerlerinde değişikliğe sebep olur ama wraith prism ile arasında çokça fark olduğu kesin. Wraith prismin 65-70'lerde gezdiği sistemde id cooling se224xt kule tipi sogutma bende 55i geçmemişti.
Kral odam havadar, öyle çok sıcak olmaz yaz gününde bile. Kasayı her pazar temizlerim içinde toz tanesi kalmaz. Macun olarak mx-4 kullanıyorum. Sıvı soğutucu almak gibi bir kararım var bu benim istediğim sıvı soğutucu mu ona karar veremedim. Çok büyük beklentim yok, kasa içi hava akışını arttırsın, 60 derece üstüne çıkmasın yeter bana. Bir tane tekli fan da alacam yanına akış artması için. Kasam 100r bu arada

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kara Kule

oliveforge99

80+ Silver

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    50.4 KB · Hit: 36
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kara Kule

alixd

80+
Görüntüye önem veriliyorsa alınabilir, Ama onun dışında zaten bu fiyattaki hava soğutucular 240mm sıvı soğutmalardan güçlü...

Kendi sitesine niye yazmamışlar la
Örnek hava soğutucu var mı bu fiyat bandında?

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,735
İsim
kilan embappe
Örnek hava soğutucu var mı bu fiyat bandında?

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
vg15fe kasaya kesin sığıyor mu? Sığıyorsa alacam.
Şimdi montajını yapıyordum. Radyatör vida deliklerine oturmuyor. Sığıyor ama deliklerin hizasına gelmiyor. Ben mi birşeyi yanlış yapıyorum anlamadım. Boruları kasanın sağ tarafında kalıcak şekilde değil mi

Şimdi montajını yapıyordum. Radyatör vida deliklerine oturmuyor. Sığıyor ama deliklerin hizasına gelmiyor. Ben mi birşeyi yanlış yapıyorum anlamadım. Boruları kasanın sağ tarafında kalıcak şekilde değil mi
Şimdi farklı bir yöntem denedim. Kasa egzoz fanı çıkarıp ters çevirince vida delikleri hizaya geliyor. Anlamadım normalde böyle mi olması lazım ?

20230301_134938.jpg

Şimdi farklı bir yöntem denedim. Kasa egzoz fanı çıkarıp ters çevirince vida delikleri hizaya geliyor. Anlamadım normalde böyle mi olması lazım ?

20230301_134938.jpg
Böyle tam oturuyor. Ama bu sefer egzos fanı sığmıyor

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,446
Üyeler
156,774
Son üye
waill