Neler Yeni

🔥İndirim ID Cooling Soğutucularda Ek %25 İndirim Kupon Kodu

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Emirhan
bazı ürünlerde indirim var hepsi iyi değil, ve adamlar zaten bir tek kendileri sattıkları için ürünü fiyatları domine edebiliyorlar diyorum gelmişler bana piyasadan bahsediyorlar :D

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
793
İsim
Draq123
sen ne zeki adamsın be piyasayı bilmediğimi nasıl anladın kudretten mi geliyor :D
1500 TL lik ürünlerde net 200 250 TL indirim var indirim yok demenden direk fiyatları bilmediğin belli oluyor. Çingene gibi 1500tl lik ürünü 300 400 TL ye almayımı bekliyorsunuz anlamadım

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Anonim Ankh
sen ne zeki adamsın be piyasayı bilmediğimi nasıl anladın kudretten mi geliyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

siz anlıyor musunuz benim dediğimi? ürünü kim satıyor bir bak
Ya arkadaş sen ne adamsın, ne önemi var kimin sattığının, bu fiyata daha iyisini bulabiliyor musun? Bulunuyorsa daha iyisini alırsın, bulunmuyorsa da bunu alırsın, ne deştin konuyu, konumuz o mu sence?

bazı ürünlerde indirim var hepsi iyi değil, ve adamlar zaten bir tek kendileri sattıkları için ürünü fiyatları domine edebiliyorlar diyorum gelmişler bana piyasadan bahsediyorlar :D
Bana hala domine etmekten bahsediyorsun, ne yapalım o zaman, fiyatı uygun, marka kaliteli ama satıcı fiyatı domine ediyor tekel olmuşlar, almayalım 😀, bu mu yani. Fiyatı kendine ve rakiplerine göre uygun olduktan sonra ne önemi var domine edilmiş hali bile uygun demekki.

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
793
İsim
Draq123
Tek onlar satmıyor işte fikrin zaten yanlışlandı burda 4 farklı satıcı 214xt modelde ne dicen buna

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Özgür Turan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Oyun, Bilgisayar

ilk kod yazarken helloworld yazarsınız ya nickinizdeki gibi şuan yazdıklarınıza karşı öyleyim pes

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
835
İsim
Taksim Delisi Cenk
Mağzada indirim olduğuna eminmisin. Ben performanslarında ne kadar fark olur diye sormuştum biri 1000 diğeri 1250 224xts alayım diyorum dükkan yakınsa dükkana gider 1150 ye alırım belki
sepete ekle.ödeme ekranına gel... yurtiçi kargo ve mağazadan teslim seçeneklerini seçince fiyat değişiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Emirhan
1500 TL lik ürünlerde net 200 250 TL indirim var indirim yok demenden direk fiyatları bilmediğin belli oluyor. Çingene gibi 1500tl lik ürünü 300 400 TL ye almayımı bekliyorsunuz anlamadım
senin zeka işleyişini çözemedim. Kim sana 1500 TL lik ürünü 300-400 TL ye almayı bekleyen biri olduğunu söyledi nerenden uyduruyosun :D konuşurken konunun çok dışına çıkıyorsunuz. Diyorum ki bazı ürünlerde fiyat iyi geri kalanlarında pek bir şey yok. sen yazdıklarımdan nasıl 300-400tl ye alma fikrini çıkarttın? bence tartışmayalım seninle yazdıklarımla alakan yok.

ilk kod yazarken helloworld yazarsınız ya nickinizdeki gibi şuan yazdıklarınıza karşı öyleyim pes
sj amma komik adamsın ha ortamın komik ufaklığı sen olamlısın yapma böyle espiriler :D

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Anonim Ankh
senin zeka işleyişini çözemedim. Kim sana 1500 TL lik ürünü 300-400 TL ye almayı bekleyen biri olduğunu söyledi nerenden uyduruyosun :D konuşurken konunun çok dışına çıkıyorsunuz. Diyorum ki bazı ürünlerde fiyat iyi geri kalanlarında pek bir şey yok. sen yazdıklarımdan nasıl 300-400tl ye alma fikrini çıkarttın? bence tartışmayalım seninle yazdıklarımla alakan yok.

sj amma komik adamsın ha ortamın komik ufaklığı sen olamlısın yapma böyle espiriler :D
Biliyoruz ve söylüyoruz %10 - %25 piyasanın altında fiyatlar, rakiplerine göre de iyi. Vallaha yeter artık, ürün arıyorsan yaz işlemcini arkadaşlar yardımcı olsun, konunun dışına çıkılmasın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Emirhan
Ya arkadaş sen ne adamsın, ne önemi var kimin sattığının, bu fiyata daha iyisini bulabiliyor musun? Bulunuyorsa daha iyisini alırsın, bulunmuyorsa da bunu alırsın, ne deştin konuyu, konumuz o mu sence?

Bana hala domine etmekten bahsediyorsun, ne yapalım o zaman, fiyatı uygun, marka kaliteli ama satıcı fiyatı domine ediyor tekel olmuşlar, almayalım 😀, bu mu yani. Fiyatı kendine ve rakiplerine göre uygun olduktan sonra ne önemi var domine edilmiş hali bile uygun demekki.
ah be kardeşim kafa hala basmıyor. kaç kere de yazdım ki bazı ürünlerin fiyatı iyi geneli normal dedim. Ben alma dedim mi ? uyduruyosunuz en güzel yerlerinizden :D alınmaz dedim mi ? uyduruk fiyatları domine ediyorlar dedim ve bazıları iyi dedim okuduğunu anlama yetisi düşük. Ürünlerin çoğunu sadece kendileri satıyor başka satıcısı yok bazı ürünleri ise birileri bu gibi firmalardan alıp satıyorlar. Bu site yetkili satıcı olsa gerek.

Biliyoruz ve söylüyoruz %10 - %25 piyasanın altında fiyatlar, rakiplerine göre de iyi. Vallaha yeter artık, ürün arıyorsan yaz işlemcini arkadaşlar yardımcı olsun, konunun dışına çıkılmasın.
biliyosunuz da söylüyosunuz ben de sallayarak söylemiyorum. Siteyi uzun zamandır biliyorum ve kaç kez de soğutucu aldım çevreme arkadaşlara vs. fiyatları fiyatları kıyaslaman için her üründe çeşitli satıcı olması lazım her üründe çeşitli satıcı olmadığı için gerçek indirim diyemezsin hepsine çünkü fiyatlar domine ediliyor diyorum demek istediğimi anlıyor musun? Bazı ürünlerin fiyatı iyi hepsinin değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Özgür Turan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Oyun, Bilgisayar
ah be kardeşim kafa hala basmıyor. kaç kere de yazdım ki bazı ürünlerin fiyatı iyi geneli normal dedim. Ben alma dedim mi ? uyduruyosunuz en güzel yerlerinizden :D alınmaz dedim mi ? uyduruk fiyatları domine ediyorlar dedim ve bazıları iyi dedim okuduğunu anlama yetisi düşük. Ürünlerin çoğunu sadece kendileri satıyor başka satıcısı yok bazı ürünleri ise birileri bu gibi firmalardan alıp satıyorlar. Bu site yetkili satıcı olsa gerek.

hepsinde %25 olduğu için tüm ürünlerin fiyatları iyi şuan siz anlamamya devam edin konuyuda meşgul etmeyin daha ne araştırdığınızı bilmiyorsunuz helloworld gibisiniz maalesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Emirhan
hepsinde %25 olduğu için tüm ürünlerin fiyatları iyi şuan siz anlamamya devam edin konuyuda meşgul etmeyin daha ne araştırdığınızı bilmiyorsunuz helloworld gibisiniz maalesef
tamam sen benim sohbetten bi uzaklaş dostum toksiklik yapma sen iyice konu dışı çıktın

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Anonim Ankh

Alıntıyı görüntüle
YUKARDAKİ FOTO SİTEDEKİ AŞAĞIDAKİ İSE FİYATLAR GÜNCELLENMEDEN ÖNCEKİ HALİ :D
Alıntıyı görüntüle
Ya sen bunu yazıp savunan adamsın, ne anlatıyorsun. Aynen adamlar 1-1.5 Yılda 600 TL arttırıp, şu an da %25 indirim yaptıkları için fiyatı domine etmiş oldu, la hadi git işine ya.

ZAGOR77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ZAGOR
12400 f için sıvı soğutucu önerisi olan var mı kasanın üstü boş kaldığı için düşünüyorum bu ekteki ürün nasıl olur

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    259.9 KB · Hit: 26
Son düzenleme:
Top Bottom