Neler Yeni

[İddia] God of War, Ghost of Tsushima, Uncharted ve BloodBorne PC’ye Gelebilir

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
GoW, Uncharted ve TLOU gibi dev yapımlar PC'ye geldiği zaman PS'nin ne anlamı kalacak ki? Sony kendi ayağına sıkmaz. PS'si olan her kullanıcı da buna isyan eder. PS'yi sadece bu oyunlar için alan bir sürü insan var. Benim gibi :D

Derek Pappalardo

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Derek
İlgilendiği Kategoriler
Bioshock, Mark of the Ninja
GoW, Uncharted ve TLOU gibi dev yapımlar PC'ye geldiği zaman PS'nin ne anlamı kalacak ki? Sony kendi ayağına sıkmaz. PS'si olan her kullanıcı da buna isyan eder. PS'yi sadece bu oyunlar için alan bir sürü insan var. Benim gibi :D

Maalesef burada öyle. Gavurlar ise "aynı oyunu bir de 60 FPS yüksek grafik oynarız ne güzel" diyor çünkü adamda hem PC hem PS var.

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Sony'nin PS Exclusive oyunlarını PC'ye getirmeye başladığını çoğumuz biliyoruz. Horizon: Zero Dawn ile başlayıp, Days Gone ile devam edecek serinin yeni üyeleri belli oldu. Twitter üzerinden "CrazyLeaksOnATrain" adlı kullanıcının paylaştığı verilere göre Sony birçok PS özel oyununu PC'ye getirecek.

(Minik bir detay. "Uncharted Collection" ilk 3 oyunun remastered hali.)

Listeye göre PC'ye gelecek oyunlar God of War, Ghost of Tsushima, Uncharten: The Nathan Drake Collection ve Blood Borne. PC kullanıcıları bu oyunları büyük heyecanla beklemekte.

Hesap geçmişte; PC’de Kingdom Hearts’ın Epic Games Store’a özel çıkışını, Ninja Gaiden Trilogy remaster’ı ve Nioh 2’nin PC’ye gelişini doğru bir şekilde tahmin etmişti.

Birkaç yıl önce bunlardan herhangi birine inanmamız olanaksızken, sağlam PS4 oyunları olan Death Stranding ve Horizon Zero Dawn’ı PC’de görmemiz, bu söylentiye bir kez daha inanmamızı sağlıyor. Yine bekleyelim…

(Eski bir haberdi ama paylaşmak istedim.)
Zamanında oyunlar pahalı diye sattığım PS4'te en fazla bloodborne oynuyordum gelsinde eğlence olur harika oyun

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bloodborne zaten gelecek onu hepimiz biliyoruz. Darısı hepsinin başına.

Top Bottom