Neler Yeni

Ideapad Gaming 3 RTX3060 yeni seri performans sorunu

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,512
İsim
Emre Zengin

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,512
İsim
Emre Zengin
Tamamdır onuda yaptım şimdi bu intel support şeyini yapayım mı gerek var mı yapmam gereken ya da başka bir şey teşekkür ederim bu arada tekrardan.
Önemli değil. Şuan her şey geldi dimi? Sorunsuz çalışıyorlar yani. Intel Support eski olabilir Windows Update'deki.

dyspaire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ege tahmaz
Önemli değil. Şuan her şey geldi dimi? Sorunsuz çalışıyorlar yani. Intel Support eski olabilir Windows Update'deki.
Şu an şöyle evet her şey sorunsuz çalışıyor sıkıntı yok windows güncellemelerini indiriyor nvidia experience güncellemelerini yapıyor şunu anlayamadım intel support eski olabilir derken yani windowsun güncellediği yeterli anlamında mı dedin ?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,512
İsim
Emre Zengin
Şu an şöyle evet her şey sorunsuz çalışıyor sıkıntı yok windows güncellemelerini indiriyor nvidia experience güncellemelerini yapıyor şunu anlayamadım intel support eski olabilir derken yani windowsun güncellediği yeterli anlamında mı dedin ?
Windows Update'deki eski sürücü olabilir o anlamda dedim hocam.

dyspaire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ege tahmaz
Windows Update'deki eski sürücü olabilir o anlamda dedim hocam.
O zaman internetten intel support un sitesinden güncelliyorum fakat windows güncelliyor yani üstüne ordan da güncellesem bir sorun yaratır mı

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,512
İsim
Emre Zengin
O zaman internetten intel support un sitesinden güncelliyorum fakat windows güncelliyor yani üstüne ordan da güncellesem bir sorun yaratır mı
Eğer güncelse Windowstaki onu da kurabilirsin.

dyspaire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ege tahmaz
Eğer güncelse Windowstaki onu da kurabilirsin.
Ben nasıl anlayacağımki güncel mi değil mi windowsun verdiği tüm güncellemelerini yapıyorum şu an ben ayırt etmeden üstüne de intel support yapacaktım işte

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,512
İsim
Emre Zengin
Ben nasıl anlayacağımki güncel mi değil mi windowsun verdiği tüm güncellemelerini yapıyorum şu an ben ayırt etmeden üstüne de intel support yapacaktım işte
Kur bakalım, bir sorun olmaz büyük ihtimalle.

dyspaire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ege tahmaz
Kur bakalım, bir sorun olmaz büyük ihtimalle.
Şimdi windows güncellemeleri bitti intel supportta bitmek üzere ekran kartını da güncelledim daha yapmam gereken bir şey var mı indirmem ya da yapmam gereken bir ayar ? windows performans ayarı nasıl yapıyorduk

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,512
İsim
Emre Zengin
Şimdi windows güncellemeleri bitti intel supportta bitmek üzere ekran kartını da güncelledim daha yapmam gereken bir şey var mı indirmem ya da yapmam gereken bir ayar ? windows performans ayarı nasıl yapıyorduk
Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Güç Seçeneklerine gir bir bak sadece Dengeli mi çıkacak?

dyspaire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ege tahmaz
Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Güç Seçeneklerine gir bir bak sadece Dengeli mi çıkacak?
Evet yine sadece dengeli var ve kötü bir haberim var ben format attım fakat format atarken ssd yi sıfırlamayı unuttum sanırım dosyalarda windows old diye dosya var ve önceki dosyaların hepsi orada şaka gibi :)

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,512
İsim
Emre Zengin
Evet yine sadece dengeli var ve kötü bir haberim var ben format attım fakat format atarken ssd yi sıfırlamayı unuttum sanırım dosyalarda windows old diye dosya var ve önceki dosyaların hepsi orada şaka gibi :)
Disk yönetimine girip fotoğraf atar mısın?

Top Bottom