Neler Yeni

Idle Master'dan ne kadar kazandım ?

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan
zup serisini aldım
hayırlı olsun şimdiden
I was rebuilt şu lanet oyunu alma da ne yaparsan yap oyun 8tl kartlarını hesapladım en ucuzları gelse bile 14 tl ediyor kaptım hemen oyunun kartları düşmüyormuş nedense anlamadım iade ettim bekliyorum

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
hayırlı olsun şimdiden
I was rebuilt şu lanet oyunu alma da ne yaparsan yap oyun 8tl kartlarını hesapladım en ucuzları gelse bile 14 TL ediyor kaptım hemen oyunun kartları düşmüyormuş nedense anlamadım iade ettim bekliyorum
ilk aldığım oyunlarda 2 saat olmadan bütün kartlar düşüyordu ancak şimdi hiç bir oyunda 2 saat geçmesine rağmen düşmüyor 1 tane bile nedenini anlayamadım karaliste veya beyaz listeye eklemem gerek mi

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan
ilk aldığım oyunlarda 2 saat olmadan bütün kartlar düşüyordu ancak şimdi hiç bir oyunda 2 saat geçmesine rağmen düşmüyor 1 tane bile nedenini anlayamadım karaliste veya beyaz listeye eklemem gerek mi
kara liste csgo gta 5 gibi online oyunlar için eklemen lazım bende online oyun olmamasına ragmen ekledim ne olur ne olamaz uğraşmayalım diye
burda ki bütün kodları yazdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

kara liste csgo gta 5 gibi online oyunlar için eklemen lazım bende online oyun olmamasına ragmen ekledim ne olur ne olamaz uğraşmayalım diye
burda ki bütün kodları yazdım
ve alakası oldugunu sanmıyorum ilk başlarda kartları toplu toplu atıyor oyun sayısı azaldıkça daha uzun sürüyor kart gelmesi

Top Bottom