Neler Yeni

İlk defa JBL Kulaklık Alıcam Öneri Var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Altay Akdenizler
Bütçe
1500
Bütçem 1000-1500TL Müzik Dinlemeyi Çok Seviyorum Metro ' da veya Uzak Yolculukla Lütfen Kaliteli JBL Serilerini Bana Paylaşın Arkadaşlar Pek Bilgim Yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aklım da Bu:

JBL Tune 520BT Siyah Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık​

Model Geçiyor Emin Değilim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Cemal Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Parçaları vb
Bütçem 1000-1500TL Müzik Dinlemeyi Çok Seviyorum Metro ' da veya Uzak Yolculukla Lütfen Kaliteli JBL Serilerini Bana Paylaşın Arkadaşlar Pek Bilgim Yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aklım da Bu:

JBL Tune 520BT Siyah Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık​

Model Geçiyor Emin Değilim.
Kulak üstü mü istiyorsunuz

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Yani bu fiyata pek bir seçeneğiniz yok zaten, eğer sadece JBL istiyorsanız 520BT modelini alabilirsiniz. 560, 510, gibi modeller sizi yanıltmasın sayı arttıkça modelin kalitesi veya özelliği artmıyor. 520 son çıkan model. 60 saat pil Type-C şarj ve bt5.3 destekliyor.

kulak içi için ANC destekleyen çok daha iyi modeller var. Kulaküstü aldığınızı varsayarak bunu önerdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Cemal Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Parçaları vb
Yani bu fiyata pek bir seçeneğiniz yok zaten, eğer sadece JBL istiyorsanız 520BT modelini alabilirsiniz. 560, 510, gibi modeller sizi yanıltmasın sayı arttıkça modelin kalitesi veya özelliği artmıyor. 520 son çıkan model. 60 saat pil Type-C şarj ve bt5.3 destekliyor.
Evet arkadaşın dediği ne ben de katılıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Altay Akdenizler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet onu almayı düşünüyorum ama telefonum 5.0 destekliyor s20fe kullanıyorum bir sorun çıkar mı ses kalitesi düşer mi?

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
evet onu almayı düşünüyorum ama telefonum 5.0 destekliyor s20fe kullanıyorum bir sorun çıkar mı ses kalitesi düşer mi?
Hayır bir sıkıntı olmaz BT teknolojisi gereiye dönük bir teknoloji. 5.0 sürümü ne gibi özellikler sağlıyorsa onu alırsınız. gözle görülür bir fark olacağını sanmıyom. Çekim mesafesi gibi şeyler etkielnir en fazla ki 5.0 gayet yeterli olduğunu düşünüyom.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,953
Üyeler
153,971
Son üye
xmythh
Top Bottom