Neler Yeni

İlk islami kart: Tayyab

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,523
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
nolur shitpost olsun.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Helal kartla Benim iddaa hesabina 100 tl atacak var mı 10 gun icinde 5 katını geri odeyecegim

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Mahir
Adamlar kartı satmak için tüm tuşlara basmış yok uygulamada namaz saati, en iyi müezzinler, isminden hiç bahsetmiyorum. Müslümanlar böyle yatarsa anca milletin alay konusu olur yazık gerçekten.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,530
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bunlar lgbt karşıtı değillermi yaw (!)
1692053228379.png

Adeletbakani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
kahvecirüstem
Yahu müslümanım. Ben bunları gördükçe sinir krizi geçirip dinden soğumaya başladım. Allah kahretsin sizi bu nasıl bir şey ya. Yemin ederim monitöre kafa atasım geldi.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
Şaka gibi olay. Kendilerini zeki sanmaktan başka hiç bir şey değil. Ama işte zihniyet değişmediği ve gelişmediği sürece bu düzen böyle.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
Adamlar islami kart yapıyorlar din sömürüsü yapıyorlar yetmiyor adını da "TAYYAB" yapıp bir kişiyi işaret edip seçmenlerini iyice etkiliyorlar. Yüzde 52 lik kesime hitap etmişler :)
valla kimse kusura bakmasın da o kesimden bunu alan kesin olur çokta iyi yapmışlar çarpsınlar milleti

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Abdülhalik
Arkadaşlar Helal kart ile Steam'e 100 Lira attım ve o 100 lira ile hem kasa hem de anahtar aldım 1'er tane. Sonra açtığımda ise tekte Bayonet Doppler çıktı. Şaka mııığğ

Son düzenleme:

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,379
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yahu müslümanım. Ben bunları gördükçe sinir krizi geçirip dinden soğumaya başladım. Allah kahretsin sizi bu nasıl bir şey ya. Yemin ederim monitöre kafa atasım geldi.
Sistemde bir kusur görmedim sistem mantıklı aslında. Faize bulaşmak istemeyen kullanabilir ama faize bulaşmadığının garantisini nasıl verecekler o biraz zor işte. Güzel bir şekilde bunun garantisini versinler o zaman din sömürüsü değil güzel bir iş yapılmış derim. Adamlar buna faizsiz diyip gelen parayla arkada çatır çatır faiz yerse şaşırmam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adamlar kartı satmak için tüm tuşlara basmış yok uygulamada namaz saati, en iyi müezzinler, isminden hiç bahsetmiyorum. Müslümanlar böyle yatarsa anca milletin alay konusu olur yazık gerçekten.
Tayyab denen şey kart değil bu arada islam için geliştirilmiş bir SuperApp. Yani onların olması normal.

Son düzenleme:

Adeletbakani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
kahvecirüstem
Sistemde bir kusur görmedim sistem mantıklı aslında. Faize bulaşmak istemeyen kullanabilir ama faize bulaşmadığının garantisini nasıl verecekler o biraz zor işte. Güzel bir şekilde bunun garantisini versinler o zaman din sömürüsü değil güzel bir iş yapılmış derim. Adamlar buna faizsiz diyip gelen parayla arkada çatır çatır faiz yerse şaşırmam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tayyab denen şey kart değil bu arada islam için geliştirilmiş bir SuperApp. Yani onların olması normal.
Hocam adamlar düpedüz para kasacak belli değil mi? Kart sipariş 119 lira birde aylık kullanım ücreti var.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç