Neler Yeni

İlk kez bira içien kişiye ne önerirsiniz ?

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,404
İsim
Taha yücel
bira keyif içkisi sarhoş olman için 4-5 taneden fazla içmen lazım. sarhoş olmak isteyen rakı, viski içiyor onlarda alkol oranı ortalama %40. bir şişe birada ortalama %6-7 alkol var.
herkes farklı bir şey söyledi ne alsam acaba beck mi carlsberg mi ben sarı tuborg düşündüm arkadaşlar kırmızı içiyodu sarısı daha hafif diye onu alim dedim de ne almsam bilemedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Kadir Çelik
herkes farklı bir şey söyledi ne alsam acaba beck mi carlsberg mi ben sarı tuborg düşündüm arkadaşlar kırmızı içiyodu sarısı daha hafif diye onu alim dedim de ne almsam bilemedim
becks carlsberg bunları sevmeyen genelde azdır. ben becks sevdiğim için sana da onu önerdim carlsberg de iyidir. ilk içtiğim sari tuborg ve bomontiydi bir daha içmedim mesela.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
okr
içme felan demeyin sadece öneri istiyorum knklar ilk kez biri içicek birine ne önerirsiniz Tuborg gold daha mı az alkol oranı oluyor onda başlangıç için nasıl ?
yaş kaç? ilk defa içeceksen beğeneceğini sanmam para verdim diye zorla bitirirsin. o paraya git bir şeyler ye.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,319
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Becks tam böyle kadıköy solcusu birası.
Heineken'i zor bulabilirsin, güzel biradır. Denenebilir.
Sarı tuborg içmeye değmez. Onun yerine hala satılıyorsa Efes Özel Seri alabilirsin.
Ben kırmızı içiyorum ihtiyar. Sen içme ilk günden kusarsın musarsın sonra gelip bana sövme.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
okr
yok hocam parayı dert etmiyorum 18
paran yok ya da parayı dert ediyorsun demedim dostum. inan ol degmez illada içecem dersen yapabileceğim bir şey yok. yaşlarımız yakın 2-3 yıldır ağzıma sürmedim sürmemde bu saatten sonra. karaciğere zarar vermesi mi desem öströyu arttırması mı desem para israfı mı desem. say say bitmez tabi bunlar 1 birayla olmaz. ekstrem koşullarda.

paran yok ya da parayı dert ediyorsun demedim dostum. inan ol degmez illada içecem dersen yapabileceğim bir şey yok. yaşlarımız yakın 2-3 yıldır ağzıma sürmedim sürmemde bu saatten sonra. karaciğere zarar vermesi mi desem öströyu arttırması mı desem para israfı mı desem. say say bitmez tabi bunlar 1 birayla olmaz. ekstrem koşullarda.
sondaki cümleyi de yazmayaydınız iyiydi :)

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,404
İsim
Taha yücel
eyw hocam bilgilerin için hocam maksat neye benzediğini öğrenmek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
919,832
Üyeler
142,632
Son üye
saitbirol
Top Bottom