Neler Yeni

İlk Kez Sistem Topluyorum Yardımcı Olurmusunuz

Nisshs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Taş
Bütçe
400000
ekran-goeruentuesue-2024-08-06-011238-png.708413
1722909072611.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

400 bin bütçe var böyle bi kasa topladım ilk kez iyi midir? darboğaz yaparmı hocam

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-08-06 011238.png
    Ekran görüntüsü 2024-08-06 011238.png
    107.7 KB · Hit: 42

Nisshs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
troll değil hocam gerçekten bütçem var türkiyede böyle bi kasa toplamak suçmu troll mü elimde demekki bütçem var ve gidip kasa almak istiyorum ihtiyacım var bunun nesine troll diyip geçiyorsun istersen bakma geç kral

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Genç desem
troll değil hocam gerçekten bütçem var türkiyede böyle bi kasa toplamak suçmu troll mü elimde demekki bütçem var ve gidip kasa almak istiyorum ihtiyacım var bunun nesine troll diyip geçiyorsun istersen bakma geç kral
400 k olan adam bunları zaten biliyordur trol bu

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Okan kaygısız
Pİyasanin pahalı ürünlerini liste yapıp koymussun gibi bana da biraz gerçekci gelmedi malesef konu.Gerçekten alacaksan bu forumun sahibinin intel işlemcileri hakkında videolarını izle ona göre güncelle derim

Nisshs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Taş
Pİyasanin pahalı ürünlerini liste yapıp koymussun gibi bana da biraz gerçekci gelmedi malesef konu.Gerçekten alacaksan bu forumun sahibinin intel işlemcileri hakkında videolarını izle ona göre güncelle derim
hocam hangi parçayı değiştirmem gerek

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Okan kaygısız
Parçaların uyumu konusunda çok bi bilgim yok o yüzden direk bir şey söylemiyeyim.Daha bilgili arkadaşlar konuya destek olurlar ama bana göre mesela fan paketine o para vermektense başka parçalara daha kolay bütçe ayırabilirsin.Mesela 2 tane klavye eklemissin yanlışlıkla olduysa sorun yok ama değilse eğer birini çıkar bence.İşlemci 100 derecelere ulaşabilen bir işlemci o yüzden önermem onu

Nisshs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Taş
Parçaların uyumu konusunda çok bi bilgim yok o yüzden direk bir şey söylemiyeyim.Daha bilgili arkadaşlar konuya destek olurlar ama bana göre mesela fan paketine o para vermektense başka parçalara daha kolay bütçe ayırabilirsin.Mesela 2 tane klavye eklemissin yanlışlıkla olduysa sorun yok ama değilse eğer birini çıkar bence
1 tanesi koleksiyonluk niyetine alıcam millet troll diyor hellian belki bilirsiniz hocam onunla aramdaki tek fark işlemci anakart ekstra ram
3 fan alma sebebim onu başka bişi için aldım

Top Bottom