Neler Yeni

INCA Sayesinde 646 TL lik bir klavyemi kazandım?

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Bug var gibi
Herkese çıkmış

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,219
İsim
Ali
Bana da çıktı ama göndermeyecekler gibi hissediyorum. Ayrıca wp üzerinden yazıyorum da mesajlar tek tik olarak gözüküyor, normal mi?

En İyi Cevap
1
Bana da çıktı ama göndermeyecekler gibi hissediyorum. Ayrıca wp üzerinden yazıyorum da mesajlar tek tik olarak gözüküyor, normal mi?
Tek tik olmasının sebebi firmanın haftasonu çalışmaması olabilir hocam geçen sefer şapka kazandığımda da aynı şekilde oldu pazartesi-salı dönüyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ahmet Akgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Henüz olmadı. Önceki çıkan hediyeleri gönderdiler (kupa, şapka, tişört, mekanik hisli klavye) fakat mekanik klavyede pek ümitlenmeyin bence. Herkese çıkması hiç doğal değil. Bug var muhtemelen.
Aynı konudan 500 tane var lütfen yeni açmak yerine diğerlerini okuyun.
Bug var gibi
Herkese çıkmış
Keşke gönderseler :/

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,770
İsim
emirhan
kaç kere konu açtınız foruma yeni geldiniz yeter ya

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Henüz olmadı. Önceki çıkan hediyeleri gönderdiler (kupa, şapka, tişört, mekanik hisli klavye) fakat mekanik klavyede pek ümitlenmeyin bence. Herkese çıkması hiç doğal değil. Bug var muhtemelen.
Öyle bir şey olsa eposta göndermezler değil mi? Bence ürünü gönderecekler fakat herkese değil bazı arkadaşlara eposta gelmemiş gelmeyen kişilere göndermezler gelen kişilere gönderirler

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ahmet Akgül
Öyle bir şey olsa eposta göndermezler değil mi? Bence ürünü gönderecekler fakat herkese değil bazı arkadaşlara eposta gelmemiş gelmeyen kişilere göndermezler gelen kişilere gönderirler
Bana e posta geldi anlamadım acaba gönderecekler mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
919,348
Üyeler
142,542
Son üye
Zentarr
Top Bottom