Neler Yeni

İnce Hesap Büyük Hata !

Ogzhnyldz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Yıldız
Karışmıştır, bende kasa sipariş ettim aradan 6 gün geçti gelmedi ben anlayışla karşılıyorum, belki o yoğunlukta yanlış göndermişlerdir müşteri hizmetlerini arayınız
Müşteri hizmetleri yle görüştüm defalarca ücret iadesi yapılacak denildi Mayıs 15 de 1-10 iş gunu içinde ve bugün tekrardan aradım süreyi baştan başlatıp 1-20 iş gününe cikardilar

Çınar Yaşar

80+ Gold
Müşteri hizmetleri yle görüştüm defalarca ücret iadesi yapılacak denildi Mayıs 15 de 1-10 iş gunu içinde ve bugün tekrardan aradım süreyi baştan başlatıp 1-20 iş gününe cikardilar
Evet benimkisi de normalde dün gelmesi gerekiyordu ama şimdi ise 2-3 gün sonra gelecek diyorlar, inşallah paranı alırsın, yoğunluk varmış öyle diyorlar

Ogzhnyldz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Yıldız
Tüketici Hakem Heyetine başvurmuşsunuz ve karara rağmen iade etmiyorlarsa firmaya durumu anlatın aski taktirde tekrar Tüketici Hakem Heyetine başvuracağınızı açıklayın.
Bunu defalarca söyledim ve ücret iadesi yapilacak denip telefon kapatıldı ve süre tekrar baştan başladı. Ben bu konuda mağdur oldum baskasinin olmasını istemem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet benimkisi de normalde dün gelmesi gerekiyordu ama şimdi ise 2-3 gün sonra gelecek diyorlar, inşallah paranı alırsın, yoğunluk varmış öyle diyorlar
İnşallah senin başına gelmez böyle bir durum

Çınar Yaşar

80+ Gold
Bunu defalarca söyledim ve ücret iadesi yapilacak denip telefon kapatıldı ve süre tekrar baştan başladı. Ben bu konuda mağdur oldum baskasinin olmasını istemem
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah senin başına gelmez böyle bir durum
Amin

Ogzhnyldz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Yıldız
Screenshot_2020-06-03-15-45-16-817_com.android.incallui.jpg
aynen evet o kadar kaliteli bir firma ki bu kadar kısa sürede bağlanıp hat otomatik kapanmadan müşterinin sorununu cozuyor

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
@Ogzhnyldz Yapacak bir şey yok bende 8 mayıs'tan beri bekliyorum. Bu firma çok övülüyor ama müşteri hizmetleri en rezil firmalardan biri. Tebliğ tarihinden itibaren 15 gün geçtikten sonra karşı taraf kararı uygulamıyorsa icra müdürlüğüne başvurarak icra işlemi başlatabilirsiniz.

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Bunun tek sebebi absürt sorunlar için arayanlar olması. Ülkemizde ambulans dahi çoğu birim bile geç geliyor. İnsanlarımız bilinçli değil.
Peki hocam diğer siteleri absürt insanlar aramıyor mu? Ben teknoloji siteleri arasında incehesap kadar bekleteni görmedim. İncehesap ve itopya başı çeker bu konuda.

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Peki hocam diğer siteleri absürt insanlar aramıyor mu? Ben teknoloji siteleri arasında incehesap kadar bekleteni görmedim. İncehesap ve itopya başı çeker bu konuda.
Genellikle diğer siteler bu siteler kadar satmıyor. Baş satışı çekenlerin baş sorunları mevcut. Evet kargo firmaları sıkıntıda. İncehesap kargoya da vermeyebiliyor yada itopya. Fakat kargo sınırları mevcut bu neredeyse BlackFriday den beri mevcut. Kargo şirketleri yetersiz kalıyor çünkü herkes evde ve herkes internetten alışveriş yapıyor. İhtiyaç ve ihtiyaç olmayan her şey. Evet müşteri hizmetleri konusunda biraz arttırım yapmaları gerekiyor. Virüs öncesinde ne zaman ararsam arayım rahat rahat ulaştım. Şikayet var a yazanlar harici alan çok daha büyük kitleler var. Fan aldım 3 Günde Hazır sistem aldım 4 Gün sonra elim geçti. Arada böyle şeyler yaşanıyor. Ülkemizde memnuniyet yazılmadığı için çok şikayet var olarak görüyorsunuz.

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Genellikle diğer siteler bu siteler kadar satmıyor. Baş satışı çekenlerin baş sorunları mevcut. Evet kargo firmaları sıkıntıda. İncehesap kargoya da vermeyebiliyor yada itopya. Fakat kargo sınırları mevcut bu neredeyse BlackFriday den beri mevcut. Kargo şirketleri yetersiz kalıyor çünkü herkes evde ve herkes internetten alışveriş yapıyor. İhtiyaç ve ihtiyaç olmayan her şey. Evet müşteri hizmetleri konusunda biraz arttırım yapmaları gerekiyor. Virüs öncesinde ne zaman ararsam arayım rahat rahat ulaştım. Şikayet var a yazanlar harici alan çok daha büyük kitleler var. Fan aldım 3 Günde Hazır sistem aldım 4 Gün sonra elim geçti. Arada böyle şeyler yaşanıyor. Ülkemizde memnuniyet yazılmadığı için çok şikayet var olarak görüyorsunuz.
Şunu belirteyim bu tür başlıklarda direk konu hemen kargoya çekiliyor ama alakası yok. Çünkü ne bu başlığı açan, ne demin yazan ne de ben kargo şirketleri ile sorun yaşadık. Nedense ısrarla kargo şirketleri yoğun deniyor. Biz kargo şirketlerini konuşmuyoruz ki. Kargo ulaşıyor incehesap işlemi yapmıyor veya kargolamıyor. Ayrıca çok satıyorsan çok kazanıyorsun demektir ona göre alt yapı yapman gerekir bu bir bahane olamaz. Çok satıyorum diye standartların aşağı çekilmesi firmayı aklamaz. Ülkede işsizlik var personeli arttırsın ve personel başına düşen müşteri sayısını eşitlersın az satan firmalar ile. Ama yapıyorlar mı hayır çünkü umurlarında değil. Hatta emin ol seni kastetmiyorum ama burada ölümüne savunan insanları bile umursamazlar işlerine gelmeyince. Kapitalist düzen seni beni mi umursayacak.

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Şunu belirteyim bu tür başlıklarda direk konu hemen kargoya çekiliyor ama alakası yok. Çünkü ne bu başlığı açan, ne demin yazan ne de ben kargo şirketleri ile sorun yaşadık. Nedense ısrarla kargo şirketleri yoğun deniyor. Biz kargo şirketlerini konuşmuyoruz ki. Kargo ulaşıyor incehesap işlemi yapmıyor veya kargolamıyor. Ayrıca çok satıyorsan çok kazanıyorsun demektir ona göre alt yapı yapman gerekir bu bir bahane olamaz. Çok satıyorum diye standartların aşağı çekilmesi firmayı aklamaz. Ülkede işsizlik var personeli arttırsın ve personel başına düşen müşteri sayısını eşitlersın az satan firmalar ile. Ama yapıyorlar mı hayır çünkü umurlarında değil. Hatta emin ol seni kastetmiyorum ama burada ölümüne savunan insanları bile umursamazlar işlerine gelmeyince. Kapitalist düzen seni beni mi umursayacak.
Evet bazı konularda haklısın. Çalışan sayısı az mıdır yavaş mıdır bilemem. Fakat Şimdiye kadar yarıya düşürülmüş olması gerekirdi. Normalleşme başladığına göre çalışan sayıları normale dönecektir. İtopyada genellikle olmuyor fakat İncehesaptan hazır sistem alırken ürün stokta var mı diye bakarsan ürün daha hızlı eline ulaşacaktır. Sistemleri saçma depo ile müşteri hizmetleri iletişim kuramıyorlar. Yani sistem hazır mı değil mi, Kargo için mi bekliyor kesin bilinmiyor. Fakat fiyat konusuna gelecek olursak fp diye çoğumuz amd ekran kartı kullanıyoruz dedikten sonra yazıma son veriyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: aber

Kneeford

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Mete
Bence o siteden alışveriş yapmayın 8 mayısta aldığım ürünler gelmedi 1 ay oldu sürekli kargoya vereceğiz diyorlar şikayetvar com da o kadar çok şikayet varki inanmazsınız. Müşteri hizmetlerini arıyorum 45 dk bekliyorum sonunda bugün kargoya vereceğiz diyolar ama gelmiyor ev arkadaşım alışveriş yaptı gelmedi zar zor iptal ettirdi şimdide para iadesi yapmıyorlar kısacası pişmanlık.
aynı durum bende de var 8 mayısta aldık hala kargoya vermediler oyalıyorlar sürekli sanırım bende iptal ettirecem cumaya kadar kargoya verilmezse

Sirwenshi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Alperen DEYNEKLİ
Evet istanbul'da. Süre sorun değilse alabilirsiniz. Ancak kargo gelince kutuyu video çekerek açın sorun yaşarsanız elinizde kanıt olur. Mesela başlığı açan arkadaş video çekmedi ise incehesap kanıtla dese nasıl kanıtlayacak?
Kanıtlama Konusunda Her Türlü Kanıtımız Var Video Falan'da Problem Yapma Yani Kendi Arkadaş Grubumuza Attık Hatta :)

• Beğen
Reaksiyonlar: aber
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,935
Üyeler
150,579
Son üye
Pazasco
Top Bottom