Neler Yeni

İnce Hesap (Gaming Gecesi) Mağduruiyeti

fosf3ren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
537
İsim
Eren Alaoğlu
Instagram
https://www.instagram.com/erenala0glu/
Steam
http://steamcommunity.com/id/
Facebook
eren.alaoglu.14
Twitter
Eren02046127
Ben kötülemek değil bilinçlendirme olarak görüyorum. Kaldı ki "stoktan hızlı teslimat" diye ürün satıp bir hafta sonra ürünü temin etmeye çalışıyoruz diyen bir satıcıyı kötülesem bile bunda bir beis görmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten kargoya verdik numarası da bu deseler hiç böyle bir başlık açmazdım. Kendileri kargoya verip vermediklerini bile bilmiyorlar.
tamam ben sizin adınıza özül dili,yorum siz sonuçta hakkını en doğru şekilde aramaya çalışa bir vatandaşşınız umraım bir sonuca varırısınız

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Konuyu bir kez açtık madem gelişmeleri buraya yazmaya devam edeceğim. Bugün sonunda müşteri temsilcisi ile görüşebildim. Dün bazı arkadaşlar sorunun kargo şirketlerinden kaynaklanabileceğini söylemişlerdi ancak bugün incehesap kargoya vermediğini açıkça belirtti. Daha önce ne verdik ne de vermedik diyorlardı. Kargoya verilmeme sebebini ise söylemiyorlar. Ne zaman kargoya verilecek sorusuna da cevap vermiyorlar en kısa sürede kargolanacak diyorlar. Zaten çarşamba kargolanmaz ise teslimat bayramdan sonraya kalacağı için iade talebimi hatırlattım ve ücret iadesini istedim. Bakalım en geç 3 iş günü içerisinde kartınıza yansır dediler. İade edildiğinde tekrar yazarım.
Bu siteden ilk alışverişimde çıkardığım sonuç çok büyük iletişim sorunları var. İki depo ve merkez arasında entegre çalışan bir sistemleri yok. O yüzden aslında sorun olmaması gereken durumlar bile sorun olabiliyor.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Adem
Ya bi git işine bana 2 dk da cevap yazıyorlar. Hani monitör değişimiyle ilgili her gün süreç hakkında bilgi almak için yazıyorum . Her gün 5 dk içinde geri yazıyorlar.

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Ya bi git işine bana 2 dk da cevap yazıyorlar. Hani monitör değişimiyle ilgili her gün süreç hakkında bilgi almak için yazıyorum . Her gün 5 dk içinde geri yazıyorlar.
İstediğiniz kanıtı sunabilirim. Fanboy olmaya gerek yok. Evet cevap yazıyor ama en kısa sürede cevap verilecektir diyor. Yanı cevap vermiş olmak için cevap yazıyorlar. İstiyorsanız atayım görüntülerini o zaman siz işinize bakarsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Enes Mesut Özgeldi
Öncelikle sen mağduriyetini dile getirip insanları uyarmaya daha dikkatli olmalarını sağlamaya çalışan birine karşı üslubunu düzelt ondan sonra yorumunu yap veya yapma.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Adem
Bu fun boyluk değil zaten. Her gün iletişim kurduğum adamlara deri dönüş yapmıyorlar diyorsun. Açıkça birine iftira atarsan bir böyle sert tepkiler alman normal. Evet kargonu göndermemiş olabilirler bu bir hata bunun üzerine yaşadığın problemi anlatabilirsin ama iftira atmanın bir anlamı yok. Haklıykan haksız olursun .

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Hocam stok yoktur. Burda porblem kargo firmasında değil kesinlikle incehesapta. Sahte fatura kesip ürünleri parçalı gönderiyorlar. Benimde el capitan ile monitör vardı siparişim. Herşeyin faturası kesildi. PC 20 günde geldi ekran 25 günü geçti hala ortada yok. En son iptal ettirdim ve jet hızıyla iptal ettiler. Muhtemelen ellerinde olmayan ürünleri satıyorlar. Pandemi de bunlara iyi kalkan oldu. Herşeyi virüse sallıyorllar.

Bu arada müşteri hizmetleri Allah 1 dese inanmayın beni 2 hafta boyunca yarın yarın diye oyaladılar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Enes Mesut Özgeldi
Konuyu bir kez açtık madem gelişmeleri buraya yazmaya devam edeceğim. Bugün sonunda müşteri temsilcisi ile görüşebildim. Dün bazı arkadaşlar sorunun kargo şirketlerinden kaynaklanabileceğini söylemişlerdi ancak bugün incehesap kargoya vermediğini açıkça belirtti. Daha önce ne verdik ne de vermedik diyorlardı. Kargoya verilmeme sebebini ise söylemiyorlar. Ne zaman kargoya verilecek sorusuna da cevap vermiyorlar en kısa sürede kargolanacak diyorlar. Zaten çarşamba kargolanmaz ise teslimat bayramdan sonraya kalacağı için iade talebimi hatırlattım ve ücret iadesini istedim. Bakalım en geç 3 iş günü içerisinde kartınıza yansır dediler. İade edildiğinde tekrar yazarım.
Bu siteden ilk alışverişimde çıkardığım sonuç çok büyük iletişim sorunları var. İki depo ve merkez arasında entegre çalışan bir sistemleri yok. O yüzden aslında sorun olmaması gereken durumlar bile sorun olabiliyor.
Senin sıkıntına gelirsek kardeşim bende aynı durumdan şikayetçiyim ve forumda da daha önce konu açmıştım. İncehesaptan 8 mayıs cuma günü gaming gecesinden monitör aldım ve hızlı kargo ibareliydi. 2 hafta oldu nerden baksan ve bu süreç içerisinde bana 50 bin tane yalan söylendi hala monitörüm tarafıma ulaşmadı aynı şekilde buhün aradığım zaman çarşamba dediler. Çarşamba günü kargolanmassa ozaman ben göreceğim onların stokta olmayan ürünü satmaya çalışıp yaptığı kurnazlığı

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Yalan konuşma birader. Senin başına gelen münferit bir olay. Benimde mesajlarıma 10 saatten önce dönmüyorlardı. Babanın firması gibi savunma burda. Sana 100lerce madur gösteririm 1. ağızdan.

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Bu fun boyluk değil zaten. Her gün iletişim kurduğum adamlara deri dönüş yapmıyorlar diyorsun. Açıkça birine iftira atarsan bir böyle sert tepkiler alman normal. Evet kargonu göndermemiş olabilirler bu bir hata bunun üzerine yaşadığın problemi anlatabilirsin ama iftira atmanın bir anlamı yok. Haklıykan haksız olursun .
Ben kimseye iftira atmıyorum neden atayım onu da anlamış değilim. Ben akademisyenim ticaret yapan rakip bir şirketin elemanı değilim. Asıl siz ayrıntısını bilmediğiniz bir olay için bana iftira atıyorsunuz. Zaten belirttim evet cevap yazıyor ama en kısa sürede çözülecek diyor. İlgili birimlere iletildi diyor. Kaç gün geçiyor hiçbir reaksiyon almıyorlar. Ayrıca hadi ben iftira atıyor olayımda internetten bakın kaç kişi daha benzer şeyleri yazmış. Herkese iftira atıyor diyorsanız size benim diyebileceğim bir şey yok. Saygılar selamlar.

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Ben kimseye iftira atmıyorum neden atayım onu da anlamış değilim. Ben akademisyenim ticaret yapan takip bir şirketin elemanı değilim. Asıl siz ayrıntısını bilmediğiniz bir olay için bana iftira atıyorsunuz. Zaten belirttim evet cevap yazıyor ama en kısa sürede çözülecek diyor. İlgili birimlere iletildi diyor. Kaç gün geçiyor hiçbir şey reaksiyon almıyorlar. Ayrıca hadi ben iftira atıyor olayımda internetten bakın kaç kişi daha benzer şeyleri yazmış. Herkese iftira atıyor diyorsanız size benim diyebileceğim bir şey yok. Saygılar selamlar.
Kaale alma hocam boş ver. Çor çocuk.

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Hocam stok yoktur. Burda porblem kargo firmasında değil kesinlikle incehesapta. Sahte fatura kesip ürünleri parçalı gönderiyorlar. Benimde el capitan ile monitör vardı siparişim. Herşeyin faturası kesildi. PC 20 günde geldi ekran 25 günü geçti hala ortada yok. En son iptal ettirdim ve jet hızıyla iptal ettiler. Muhtemelen ellerinde olmayan ürünleri satıyorlar. Pandemi de bunlara iyi kalkan oldu. Herşeyi virüse sallıyorllar.

Bu arada müşteri hizmetleri Allah 1 dese inanmayın beni 2 hafta boyunca yarın yarın diye oyaladılar.
Valla bilmiyorum artık nedir ama bana mantıklı bir açıklama da yapmıyorlar. Dese ki şu şu sebepten gönderemedik eyvallah derim. Neden gönderemediniz? Cevap yok. Ne zaman göndereceksiniz? En kısa süre içerisinde göndereceğiz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin sıkıntına gelirsek kardeşim bende aynı durumdan şikayetçiyim ve forumda da daha önce konu açmıştım. İncehesaptan 8 mayıs cuma günü gaming gecesinden monitör aldım ve hızlı kargo ibareliydi. 2 hafta oldu nerden baksan ve bu süreç içerisinde bana 50 bin tane yalan söylendi hala monitörüm tarafıma ulaşmadı aynı şekilde buhün aradığım zaman çarşamba dediler. Çarşamba günü kargolanmassa ozaman ben göreceğim onların stokta olmayan ürünü satmaya çalışıp yaptığı kurnazlığı
Ben iade istedim tabi onu da ne zaman yaparlar bilmiyorum da çarşamba falanda zor açıkçası. Çünkü bu hafta da gaming gecesi yaptılar ve pazartesi salı siparişleri de birikecek. Artık daha da karışır ortalık.

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Valla bilmiyorum artık nedir ama bana mantıklı bir açıklama da yapmıyorlar. Dese ki şu şu sebepten gönderemedik eyvallah derim. Neden gönderemediniz? Cevap yok. Ne zaman göndereceksiniz? En kısa süre içerisinde göndereceğiz.
Eğer aceleniz varsa kesin iptal edin ne kadar bekleyeceğinizi tahmin etmek baya güç. Birde sokağa çıkma yasağını bahane ederler şimdi.

Top Bottom